Ūkininko sodybos gyvenamojo namo nužymėjimo plano parengimas


Įvadas. Suprojektuotų pastatų ir statinių nužymėjimas vietovėje. Projekto nužymėjimo geodezinis pagrindas. Pastaų ir statinių rūšys. Projekto taškų nužymėjimas vietovėje. Geodeziniai darbai pastatų statyboje. Statybinis darbų nužymėjimas. Detalus pamatų nužymėjimas. Sodybos gyvenamojo namo nužymėjimo planas „Geomap“ programine įranga. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Sodyba tinkamai sutvarkyta, jei ji atitinka žmogaus poreikius. Sklypas ne visada turi būti didelis, nes dažnai pakanka nedidelio ploto, kuriame yra erdvės, skirtos poilsiui, želdiniams, ūkinei daliai ir kt. Sodybos gali būti pavienės arba priklausyti gyvenvietei arba miestui, todėl jos yra teritorijų želdinių dalis. Sodybos teritorijos įsilieja į gatves ir atskiras aikštes, kurios leidžia praeiviams gėrėtis augalais, vejomis, smulkiais architektūros statiniais ir kt. Moderni, praktiška ir graži sodyba, kurios priežiūrai reikia mažiausiai darbo – nuolat skubančio, darbų verpete besisukančio šiandieninio žmogaus troškimas. Suplanuoti sodybą, kurioje kiekvienas takelis, medis ar gėlė turėtų savo vietą – tai kruopštus, kūrybingas ir nelengvas darbas. Jį galima palyginti su paveikslo tapymu, tik vietoj drobės čia – žemės plotas, o vietoj dažų – medžiai, krūmai, gėlių grupės, vejos ir kt.

Darbo objektas: ūkininko sodybos gyvenamojo namo nužymėjimo plano parengimas.

Darbo tikslas - programinės įrangos „GeoMap“ pagalba parengti pastato ašių nužymėjimo planą.

Darbo uždaviniai:

Išnagrinėti sodybos gyvenamojo namo nužymėjimo planą.

„GeoMap“ programine įranga nubraižyti ir parengti statinio nužymėjimo planą.

Darbo metodai - informacijos šaltinių ir teisės aktų paieška ir analizė.

Nužymėjimo darbai atliekami tokia tvarka [4]:

6) atliekami geodeziniai darbai, statinio montavimo eigoje, daroma auščių planas;

7) atliekama užbaigto objekto horizontalus planas.

Nužymint taškus koordinačių būdu, taikomi koordinačių, polinių koordinačių ir poligonometrijos metodai [4].

  • Microsoft Word 647 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1639 žodžiai)
  • Kolegija
  • Valdas
  • Ūkininko sodybos gyvenamojo namo nužymėjimo plano parengimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ūkininko sodybos gyvenamojo namo nužymėjimo plano parengimas. (2015 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ukininko-sodybos-gyvenamojo-namo-nuzymejimo-plano-parengimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 02:50
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo