Ūkininkų valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo mokamų įmokų ir gaunamų išmokų analizė


Įvadas. Ūkininkų valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo mokamų įmokų ir gaunamų išmokų analizė. Ūkininkų privalomo sveikatos draudimo įmokos. Ūkininkų valstybinio sveikatos draudimo įmokos. Ūkininkų ir jų partnerių VSD ir PSD įmokos pagal valstybės įstatymus. Ūkininkų valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo išmokos. N. Ūkininko valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo mokamos įmokos ir gaunamos išmokos. N. Ūkininko valstybinis privalomasis sveikatos draudimo ir socialinio draudimo įmokos. N. Ūkininko valstybinis privalomasis sveikatos draudimo ir socialinio draudimo išmokos. N. Ūkininko valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo mokamų įmokų ir gaunamų išmokų įtaka ūkininko pajamoms. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Mano nagrinėjamos temos objektas yra N. Ūkininko ūkis. Šiame darbe analizuosiu šio ūkininko mokamas valstybinio socialinio bei sveikatos draudimo įmokos ir gaunamas išmokas.

Žemės ūkio subjektai, norėdami vykdyti veiklą, privalo registruotis mokesčių ir įmokų mokėtojais mokesčių administravimo tvarka.

Šiuo metu ūkininkai moka tokius mokesčius: pridėtinės vertės mokestį – jei jie yra įsiregistravę pridėtinės vertės mokesčio mokėtojais, už save, savo ūkio narius ir samdomus asmenis ūkininkai moka valstybinio socialinio ir sveikatos draudimo įmokas, žemės ar valstybinės žemės nuomos mokestį.

Ūkininkai yra atleisti nuo pelno ir kai kurių kitų mokesčių.

Darbo tikslas: remiantis teoriniais ir praktiniais literatūros šaltiniais ir N. Ūkininko ūkio praktine patirtimi išanalizuoti valstybinio socialini draudimą ir privaloma sveikatos draudimą bei jų gaunamas išmokas ir mokamas įmokas.

Temos nagrinėjimui panaudojau 2010-1011 m. ir šių metų pusmečio N. Ūkininko ūkio apskaitos duomenis, įstatymus, teorinę literatūrą.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti ūkininkų mokamas VSD ir PSD įmokas ir gaunamas išmokas.

2.Išanalizuoti N. Ūkininko mokamas VSD ir PSD įmokas.

3.Išanalizuoti N. Ūkininko gaunamas VSD ir PSD išmokas.

4.Įvertinti VSD ir PSD mokamų įmokų ir gaunamų išmokų įtaka N. Ūkininko pajamoms.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 67 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (5041 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Ūkininkų valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo mokamų įmokų ir gaunamų išmokų analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Ūkininkų valstybinio socialinio draudimo ir privalomo sveikatos draudimo mokamų įmokų ir gaunamų išmokų analizė. (2013 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ukininku-valstybinio-socialinio-draudimo-ir-privalomo-sveikatos-draudimo-mokamu-imoku-ir-gaunamu-ismoku-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:31
×