Ūkio analizė


Ukio technikos palyginimas. Vasariniu kvietrugiu veisliu palyginimas.

Žemės ūkio referatas. Ūkio analizė. Įvadas. Žemės ūkio įmonės pristatymas. Auginama produkcija. Augalininkystės produkcija. Rapso veislė auginama ūkyje. Vasarinių kviečių veislė auginama ūkyje. Vasarinių miežių veislė auginama ūkyje. Žieminių kviečių veislė auginama ūkyje. Įrengimai. Žemės ūkio technika ir padargai. Mechanizuotų darbų kainos. Derlingumas. Palyginimas su lietuvos ūkiais. Išvados. Naudota literatūra.


Lietuvoje visuomet didelį dėmesi skirdavo į žemės ūkį. Nuo seno valstietis ne tik

aprūpindavo visus Lietuvos gyventojus maistu, žemės ūkio žaliavomis, tačiau dalį skirdavo ir užsienio prekybai. Tai buvo ūkio šaka, kurioje dirbo dauguma žmonių. Bet kartu su pramonės revoliucija viskas pasikeitė – naujos technologijos leido žemės ūkiui būti našesniams ir taip kurkas mažiau žmonių galėjo aprūpinti maistu visus, taigi, mažiau ir dirbo žemės ūkyje. Valstybė tapo pramonine ir dauguma žmonių ėmė dirbti pramonėse. XX a. Žemės ūkio reikšmė dar sumenkėjo, ėmė kurkas labiau apsimokėti dirbti kitus darbus nei žemės ūkyje.

Tačiau šiandien vėl norima atgaivinti tai, kas buvo kaime svarbu ne tik jo

gyventojams, bet ir visai tautai. Daugiausia pastangų reikės pačiam ūkininkui atgimti. Daugelyje kaimų mažai beliko jaunuolių, o ir esantys dažnai nežino ūkininkui būtinų dalykų. Įgyti šiandieniniam ūkininkui reikalingų žinių – nelengva, bet įmanoma.

Darbo tikslas:

Išanalizuoti ūkininko ūkį.

Darbo uždaviniai:

1.Aprašyti ūkio įmonę.

2.Išanalizuoti valdomą žemę, plotus, derlingumą.

3.Išanalizuoti mechanizatorių darbų kainas.

4.Susipažinti su ūkyje naudojamais padargais.

Ūkio analizė. (2013 m. Kovo 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/ukio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:28