Ūkio gamybos organizavimas


Ūkininkavimo verslo planas:1. verslo aprašymas. 2 gamyba.3 vadyba. Darbų organizavimas ūkyje. Verslo zemes ukyje organizavimas. Darbu organizavimas zemes ukyje. Zemes ukio verslo planavimas ir organizavimas. Gamybos organizavimo kursinių darbų nurodymai.

Įvadas. Gamtinė žemdirbystė. Žemės ūkio šakos ypatumai, ūkio struktūros parinkimas. Situacijos pateikimas ir analizė. Gamybos organizavimas ir jam reikalingi ištekliai. Gyvūlininkystė. Lietuvos vietinės kiaulės. Vištos. Mėsiniai galvijai. Ožkos. Avys. Pradinės ir nekintamosios išlaidos. Daržininkystė. Išvados. Literatūra.

Šiuolaikinis žmogus yra pripratęs jog nūdienos pagrindinius darbus už jį nudirba mechanizmai, bei atomatinės sistemos. Kaip ir visi darbai, žemės ūkis nėra išimtis, nors daug kam ir atrodo jog tai natūralus ir paprastas procesas, tačiau kaip ir kiekviename versle, norint pasiekti gerų rezultatų reikalingas kruopštus planavimas ir organizavimas.

Skirtingai nei kituose versluose, žemės ūkyje produktą sukurią gamta. Pabandęs tradicines bei šiuolaikines augalų auginimo technologijas, supratau jog stiprūs ir sveiki gyvūnai bei augalai gali užaugti tik natūraliomis jiems sąlygomis. 2010m. pradėję ūkininkauti gamtinės žemdirbytės principais, vadovaujuosi jais ir toliau.

TIKSLAS: suvokti gamybos organizavimo ir planavimo procesą, mokėti vertinti ūkininkavimo sąlygas ir parengti veiklos planus.

UŽDUOTYS:

1.Identifikuoti ūkininkavimo sąlygas ir parinkti geriausiai tinkančią gamybos kryptį (ūkio modulį ).

2.Išanalizuoti pasirinktų produktų gamybos technologiją ir jos specifiką.

3.Sudaryti gamybos ir darbų organizavimo grafikus.

4.Suplanuokite gamybos proceso organizavimui reikalingus išteklius.

  • Microsoft Word 2803 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (4208 žodžiai)
  • Kolegija
  • Darius
  • Ūkio gamybos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Ūkio gamybos organizavimas. (2012 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ukio-gamybos-organizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 16:02
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo