Ūkio įkūrimas verslo planas


Verslo planas '' augalininkyste. Augalininkystes ukio verslo planas.

Santrauka. Informacija apie pradinę ūkio padėtį. Pasirengimas ūkininkauti. Valdomi žemės plotai. Ūkio pradžios balanso analizė. Planuojamo projekto tikslai ir uždaviniai. Produkcijos gamybos ir pardavimų prognozė. Technologija ir aplinkosauga. Augalininkystės technologijos. Aplinkos apsaugos reikalavimai. Investicijos ir finansavimas. Planuojamos investicijos. Investicijų finansavimo šaltiniai. Finansinės prognozės. Prognozuojama pelo (nuostolio) ataskaita. Balanso prognozės. Prognozuojami pinigų srautai. Projekto įvertinimas. Priedai.

Jaunoji ūkininkė XX, gyvenanti Kaune, pristato šį verslo planą, siekdama supažindinti su planuojamu įgyvendinti investiciniu projektu ir šio projekto naudingumu naujai kuriamam ūkiui. Pasirinkta plėtoti veiklos sritis – augalininkystė (javų ir ankštinių augalų auginimas), kuri yra viena svarbiausių žemės ūkio veiklos sričių Lietuvoje.

Ūkio kūrimo tikslas – noras tapti nepriklausoma ir pasiekti kuo geresnių ekonominių ūkininkavimo rezultatų, tęsti tėvų ūkininkavimo tradicijas, užsitikrinti pakankamas pajamas sau ir savo šeimai.

Ūkio plėtros idėja – augalininkystės ūkį kurti nuo pat pradžių diegiant naujus ūkininkavimo metodus ir naujas technologijas, kurie mažintų gamybos kaštus ir užtikrintų į rinką tiekiamos produkcijos saugumą ir kokybės atitikimą ES reikalavimams ir tokiu būdu išspręsti nuolat didėjančią ūkio konkurencingumo problemą. Įsigijus naują, modernią ir našią ES reikalavimus atitinkančią žemės ūkio techniką, bus plėtojamas modernus specializuotas augalininkystės ūkis.

  • Vadyba Diplominis darbas
  • Microsoft Word 162 KB
  • 2014 m.
  • 66 puslapiai (16004 žodžiai)
  • Zydrune
  • Ūkio įkūrimas verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Ūkio įkūrimas verslo planas. (2014 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ukio-ikurimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:38
×