Ūkio pristatymas


Įvadas. Bendra ūkio charakteristika. Ūkyje naudojamos technologijos. Tręšimas ir laistymas. Substratai. Dauginimas. Puošniųjų karpažolių ir chrizantemų auginimo ypatumų analizė.

“Jeigu turi dvi monetas, už vieną nusipirk duonos, už kitą – jacintą”, sakydavo senovės romėnai. Gėlės mylimos nuo seno. Lauko gėlynai ir vidaus interjeriniai augalai yra žmogaus gyvenimo neatsiejama dalis, jo geros nuotaikos kūribingumo ir sveikatos šaltinis.

Istorijos bėgyje mūsų gėlynų ir juose auginamų augalų vystymasis priklausė nuo visuomeninių satvarkų, šiais laikais tai kultūringumo ir pasiturinčio gyvenimo rodiklis.

Tobulos gėlių formos, spalvos ir kvapai daugelį domina ir žavi. Lietuvoje kasmet auginama vis daugiau įvairiausių gėlių rūšių ir veislių. Madas diktuoja didieji augintojai, kurie dalyvauja užsienio šalių augintojų rengiamose mugėse ir parodose, domisi naujovėmis, intodukuoja naujas augalų rūšis, kurios greitai tampa populiariomis ir pas mus.

Tikslas:

Aplankyti A. Žemaičio ūkį, siekiant susipažinti su ūkyje auginamų gėlių dauginimo būdais, naudojamais substratais, bei laistymo ir tręšimo sistemomis.

Uždaviniai:

1.Susipažinti su ūkyje naudojamais gėlių dauginimo būdais ir tam tikslui naudojamais substratais.

2.Išanalizuoti ir įvertinti ūkyje naudojamos tręšimo ir laistymo sistemos privalumus.

3.Pateikti dviejų skirtingų bioekologinių grupių gėlių laistymo ir tręšimo pavyzdžius.

  • Žemės ūkis Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 2090 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1288 žodžiai)
  • Silvija
  • Ūkio pristatymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Ūkio pristatymas. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ukio-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 04:01
×