UNESCO organizacija


UNESCO organizacija UNESCO sutartinis ženklas Pagrindiniai organizacijos tikslai. Svarbi unesco misija. Unesco. UNESCO - Yra viena iš Jungtinių tautų specializuotų agentūrų. Įkurta po II pasaulinio karo - 1945 m. lapkričio 16d. Pagrindiniai UNESCO globojamos veiklos tikslai. Užtikrinti visuotinę pagarbą žmogaus teisėms ir pagrindinėms laisvėms. Pagrindinės UNESCO funkcijos. Švietimo, mokslo, kultūros ir komunikacijų studijos. Lietuva ir unesco. Lietuvos respublika į Jungtinių tautų švietimo. Nacionalinė UNESCO komisija Lietuvoje. Teikia informaciją apie UNESCO veiklą Lietuvoje ir pasaulyje. Materialusis kultūros paveldas Lietuvoje. Vilniaus senamiestis. Vilniaus senamiestis į UNESCO kultūros paveldo sąrašą buvo įrašytas 1994 m. Kernavė – į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą buvo įrašyta 2004 metais. Kuršių nerija - į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įrašyta 2000 m. Struvės geodezinis lankas. Tai pirmasis tarptautinis sienas kertantis Pasaulio paveldo sąrašo objektas, įrašytas 2005 m. Nematerialusis kultūros paveldas Lietuvoje. Kryždirbystė ir kryžių simbolika Lietuvoje. Dainų ir šokių švenčių tradicija. Šaltiniai.

UNESCO organizacija UNESCO sutartinis ženklas Pagrindiniai organizacijos tikslai, funkcijos Lietuva ir UNESCO Pasaulio paveldas Lietuvoje Nacionalinė UNESCO komisija Lietuvoje.

Svarbi UNESCO misija – palaikyti pasaulio paveldo sąrašą UNESCO finansuoja Tarptautinę Mokslo Tarybą UNESCO priklauso daugiau nei 180 valstybių.

UNESCO - Yra viena iš Jungtinių tautų specializuotų agentūrų.

Būstinė yra Paryžiuje, o mokslines, mokymo, kultūros programas bei mainus vykdo iš 60 vietinių ofisų visame pasaulyje.

Tyrimai ir mokymai skirti žmonijos žinių tobulinimui ir skaidai;.

1992 m. spalio 20 dieną buvo įsteigta Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

Teikia informaciją apie UNESCO veiklą Lietuvoje ir pasaulyje.

Vilniaus senamiestis į UNESCO kultūros paveldo sąrašą buvo įrašytas 1994 m.

Kernavė – į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą buvo įrašyta 2004 metais.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1615 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (239 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ieva
  • UNESCO organizacija
    10 - 6 balsai (-ų)
UNESCO organizacija. (2015 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/unesco-organizacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:07
×