Uostas Beira: IS samprata, IS taikymo uosto ir laivybos valdymui


Įvadas. Uosto IS reikšmė. Uosto ir laivybos sąveikos apibūdinimas. IS samparata. Beira uostas. Uosto ir laivybos valdymas. Uosto komercijos. CFM Verslo valdymo modernizavimą. Kas yra erp? Išvados. Literatūra. Priedai.


Nuo senų laikų žmonės naudojo laivus, kad galėtų gabenti kovinius. Kai kurie kroviniai į kitas šalis buvo atradimas, pavyzdžiui iš Brazilijos buvo gabenama kava į Europą kur kava dar nebuvo zinoma. Laikai keitėsi ir dabar jūrų uostai yra svarbūs tuom, kad jie atneša daug pelno valstybei.

Beira uostas išsidestės šiaurinėje pakrantėje Mozambiko sąsiauryje prie Indijos vandenyno. Mozambiko rytinėje pakrantėje, Beira uostas yra svarbus prekybos ir transporto centras, gabenantis Centrinės Afrikos produktus ir pakrančių prekes. Geležinkeliai keliai veda iš Zimbabvės, Kongo, ir Zambija, Beira uostas, ir ji tarnauja kaip pagrindinis uostas. Beira antras pagal dydį miestas Mozambikė, jis yra eksporto uostas eksplotojantis produktus, pavyzdžiui, tabako, maisto, rūdos, medvilnės, odos ir kailiai. Bendrovė importuoja trąšos, kviečių, kuras, tekstilės, sunkiosios technikos bei gėrimų. Žvejybos uostas, pastatytas 1980, yra kaip perdirbimo įmonė, konservų, ir šaldymo saugykla.

1942 metais. Statyba giliavandenių krantinių ir geriau tvirtinimo prasidėjo 1920 pagal Companhia kontrolės do Porto de Beira. Kaip portugalų miestą, Beira uostas buvo gerai žinomas už puikius uosto. Ji buvo pagrindinė Rytų Afrikos įrenginys, kuris buvo prekybos, žvejybos vadovas, ir turizmui. Klesti kosmopolitinis uosto įvairios etninės asortimentas vietinių afrikiečių, portugalų, Indijos ir Kinijos), jis gavo daug anglakalbių pogrupis, kai baltas Rhodesians pradėjo už jį atostogų poilsiui. 1949 m. Macambique uostų ir geležinkelių bendrovės (CFM)(Certified Facility Manager ), akcinė bendrovė, priėmė administracinės kontrolės Beira uostas. 1998 m. CFM įrašytas į bendrą partnerystę su Roterdamo pagrindu Cornelder Holdings valdymo Beira konteinerių ir generalinių krovinių terminalai uosto. Naują bendrovę, Cornelder de Moçambique šiandien svarbus partneris regiono ekonominę plėtrą. Jie dar labiau įtraukti bendrą įmonę su GSM(Groupe Specialusis Mobile) Krovininio iš Zimbabvės plėtoti vidaus konteinerių terminalo ir sausas uostų įrenginiams. Nou 1960, Beira uostas susijęs su Zimbabvės vamzdynais. Iki 1970-ųjų pradžioje, beveik 114000 žmonių gyveno Beira uostas. Po nepriklausomybės. Nuo 1977 m. iki 1990 m. pradžios šalyje buvo draskoma pilietinio karo, po kurio buvo beveik pilnas chaosas. Kentėjo nuo bado, skurdo ir ligos, šalyje žlugo. Beira garsaus Grande Hotel Port perėmė maždaug tūkstantis benamių, ir tuo metu, kai karas baigėsi, buvo griuvėsiai. Mozambikas potvynių 2000 m. nuniokojo Beira regiono uoste, ir milijonai liko be pastogės. Vietos ekonomikai buvo chaosas. Nors Beira uostas yra daug galimybių, kaip turistų, tai yra nelengva investuoti į pramonę.

  • Microsoft Word 462 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2332 žodžiai)
  • Universitetas
  • Milda
  • Uostas Beira: IS samprata, IS taikymo uosto ir laivybos valdymui
    10 - 1 balsai (-ų)
Uostas Beira: IS samprata, IS taikymo uosto ir laivybos valdymui. (2019 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uostas-beira-is-samprata-is-taikymo-uosto-ir-laivybos-valdymui.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 22:47
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo