Uostas Hull


Hull uostas. Hull anglija. Immingham uosto adresas. Zuvies krovimas referatas. Hull laivu uostas. Roterdamo uosto adresas i hull. Didziausi anglijos uostai. Dengtos uosto krantinės. Referatai apie uostus. Didžiausi europos uostai referatai.

Uostas įsikūręs ant šiaurinio upės „humber“ kranto, kuri randas anglijos rytuose ir įteka į šiaurės jūrą. Uosto koordinatės:. º. ´ šiaurės platumos ir. º. ´ vakarų ilgumos. Tokia uosto geografinė padėtis yra geografinis privalumas transporto ryšiams einantiems į ar iš jungtinės karalystės. To pasekoje uostas turi stiprius prekybos ryšius su europa, skandinavija, baltijos jūros šalimis. Konteineriai. Sausi birūs kroviniai. Miško produktai. Šviežia produkcija ir gendantys kroviniai. Bendri kroviniai. Palaidi skysti kroviniai. Mineralai ir rūdos. Kainos.

Uostas įsikūręs ant šiaurinio upės humber kranto, kuri randas anglijos rytuose ir įteka į šiaurės jūrą. Uosto koordinatės: 53ŗ45´ šiaurės platumos ir 0ŗ18´ vakarų ilgumos. Uostas gerai sujungtas su valstybine kelių sistema, kas leidžia pasiekti 40 milijonų žmonių rinką per valandas. Taip pat yra tiesioginės bėgių jungtys su giliavandenėmis krantinėmis king george doke. Uostas pirmauja medienos pervežime ir vienintelis upės humber žiotyse aptarnaija per mln. Keleivių per metus.

Uostas priklauso abp (associated british ports) grupei kartu su dar 20 uostų didžiojoje britanijoje: ayr, barrow, barry, cardiff, fleetwood, garston, goole, grimsby, immingham, ipswich, king's lynn, lowestoft, newport, plymouth, port talbot, silloth, southampton, swansea, teignmouth and troon. Abp taip pat užsiima ir kitais su transportu susijusiais verslais.

Didžiausi gyliai prie king george ir queen elizabeth krantinių: 11m. Mažiausias prie riverside krantinės- 5m. Bendras krantinių ilgis uoste- 11,3 km. Didžiausi laivai kuri licenzijuoti uosto krovikai teikia aukštos kokybės paslaugas paremtas didele patirtim dirbant su bendrais (general) kroviniais.

40 tranzitinių angarų bendrai teikia 23 uostas krauna: konteinerius, sausus birius, miško produktus, gendančius, skystus hull uosto konteinerių srautas pagrinde eina per queen elizabeth dock krantinę. Ten randas uosto konteinerių terminalas per metus perkraunantis 220000teu. Terminalas tam tikslui skiria 300m krantinės kas leidžia iš karto būti prisišvartavus trim laivam- ir virš 7,5 hektaro vietos sandėliavim trašos, cementas, hemikalai, anglis, kakava, grūdai, agregatai- viskas perkraunama hull uoste. Dėka abp ir jų klientų investicijų uoste yra platus spektras modernių sausų birių krovinių terminalų. Per kompanijos terminalus ,kurie randas alexandra dock krantinėje, vietinės statybos aprūpinamos smėliu ir žvyru. New holland bulk services’ termina hull uostas yra didžiosios britanijos didžiausias spygliuočių medienos krovėjas, nes yra ant prekybos kelio iš šiaurinės europos, baltijos ir skandinavijos šalių. Turi tam skirtus terminalus. Galingiausias medienos krovimo terminalas finland turi virš 58000 m² dengtos vietos sandeliavimui be to yra suomių poperiaus gamintojų centras. Uoste taip pat yra medienos apdorojimo cehai ir lentpjūvės. Pe hull uosto indelis didžiosios britanijos žuvies ir žuvies apdorojimo pramonėms padidėjo nesenai atidarius žuvies-aukciono prekybvietę kuri randas albert & william wright prieplaukoj.

  • Geografija Referatas
  • Microsoft Word 312 KB
  • 2011 m.
  • 6 puslapiai (1037 žodžiai)
  • Uostas Hull
    8 - 1 balsai (-ų)
Uostas Hull. (2011 m. Liepos 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/uostas-hull.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:47
×