Uosto informacinė sistema


Sankt peterburgo juru uostas. Generaliniu kroviniu terminalu analize. Sankt peterburgas juru uostas. Juru uostu informacines sistemos. Transporto informacines sistemos baigiamasis darbas. Baigiamasis darbas informacijos sistemos. Sankt peterburgo uosto aprasymas. Latvijos ventspilio juru uostas referatas. Sankt peterburgo ekonomika. Informacijos sistemos diplominis.

Įvadas. Uosto informacinės sistemos reikšmė. Uosto ir laivybos sąveikos apibūdinimas. Uosto ir laivybos valdymo problema. Informacinės sistemos samprata, galimybės. Sankt-peterburgo uosto is. Sankt-peterburgo uosto apibūdinimas. Geografinė padėtis. Pagrindiniai terminalai ir žymiausios kompanijos. Statusas. Laivybos linija ir kroviniai. Uosto ir laivybos valdymas sankt-peterburge uoste. Sankt-peterburgo uosto is apibūdinimas. Sankt-peterburgo uosto interneto svetainės vertinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Uostas – teritorija ( uosto žemė ir akvatorija), skirta laivams įplaukti ir išplaukti, aptarnauti, stovėti, kroviniams pertraukti, taip pat keleiviams aptarnauti.

Uostas – tai transporto sistemos dalis, skirta laivams aptarnauti, bei kitai su laivyba susijusi komercinei ir ūkinei veiklai vykdyti.

Sankt-peterburgo jūros uostas – vienas iš didžiausių ir efektyviausiai dirbančių jūros uostų baltijos jūroje, todėl šis uostas sąlygoja ne tik rusijos federacijos politiką, ekonomiką ir kitus socialinius reiškinius, bei ir viso baltijos regiono.

Pagrindinis darbo tikslas išanalizuoti sankt-peterburgo jūros uosto specifiką ir ypatumus. Įgyvendinti siekiamą tikslą padės literatūros šaltinių, bei internetinių duomenų bazių analizė.

Sankt-peterburgas vienas iš didžiausių rusijos miestų. Mieste yra paplitusios skirtingos ūkinės ir pramoninės šakos, kurios įtakoja ne tik miesto ekonomikai, bet visos valstybės ekonomikai. Sankt-peterburge gerai išsivystysi prekyba su europos valstybėmis, o būtent per jūrą. Uostas kūrėsi kartu kaip ir sankt-peterburgas nuo pirmųjų dienų. Jis atsirado kartu su miesto atsiradimu. Uostas tapo tokia vieta, kuri buvo ryšys tarp rusijos ir europos. Tokį vaidmenį uostas atlieka iki šių dienų. Iki sugriūvimo sovietų sąjungos rusijos jūrinio uosto ūkis buvo sudėtinė dalis bendros jūrinės uosto sovietų sąjungos sistemos. Buvusios respublikos uostai – ukrainos, lietuvos, latvijos, estijos gavo praktinių išvystymą – juose buvo statomi specializuoti terminalai, atsakingi priešakiniams mokslo ir technikos laimėjimams.

Prieš sugriūvimą sovietų sąjungos gamybinis galingumas jūrinių uostų рсфрс sudarė 45 % apvalainių krovinių, 43% krovinių iš gamybinių galingumų sovietų sąjungos jūrinių uostų. Nuo 1996 metų prasidėjo aktyvus sistemų rengimas „oracle“. Toliau buvo pereinama į klientų-serverių technologijas, į centralinį duomenų saugojimą. Dabar pagal krovinių apskaitos technologijas uostas dirba klientų-serverio technologijoje. Generalinių krovinių užduotys dirba pagal „oracle“. Pirmam konteineriniam terminale užduotys dirba pagal „sybase“, kur išspręstas visas kompleksas uždavinių.

  • Microsoft Word 124 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1841 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Uosto informacinė sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Uosto informacinė sistema. (2012 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/uosto-informacine-sistema.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 22 d. 07:37
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema