Uosto valdymas. Klaipėdos uostas.


Klaipedos uostas referatas. Referatas klaipėdos uostas. Klaipėdos uosto valdymo analizė. Krovos darbu technologijos referatas. Darbas uoste klaipedoje. Juru uostas referatas. Referatas apie uosta. Uosto krovos analize kursinis. Uostas referatas. Laivybos problemos klaipėdos uoste.

Vadybos referatas. Įvadas. Uosto valdymas. Uosto istorijos fragmentai. Uosto struktūra ir paslaugos. Uostų valdymo metodai. Klaipėdos uostas. Klaipėdos uosto charakteristika. Krovos uoste valdymas. Klaipėdos uosto vystymosi galimybės. Išvados. Literatūra


Temos aktualumas. Uostas yra vienas iš svarbiausių transporto infrastruktūros elementų, “atspindintis” šalies ekonominę situaciją, nes atsižvelgiant į vežamų krovinių rūšis ir kiekius, galima pakankamai tiksliai nustatyti šalies ekonominės situacijos pokyčius. Vežimai jūromis, išties labai svarbūs šalių ekonomikai ir iš esmės priklauso nuo šalių prekybos bei gamybos. Taigi, būtina pagrįsti uosto vietą bendroje gamybos grandinėje, taip pat šalies vietą tranzitinių vežimų atžvilgiu, uosto ir užuosčio ryšį, galimas uosto vystymosi perspektyvas bei galimus uosto parametrus, atsižvelgiant į užuosčio ekonomikos ir pasaulio uostų vystymosi tendencijas.

Uostas negali egzistuoti be kitų uostų, todėl sąlygų pasikeitimas viename uoste (gyliai, krovos darbų technologijos) lemia tokius pat pokyčius ir kituose uostuose.

Problema. Kadangi lietuva yra jūrinė valstybė ir yra labai geroje geografinėje padėtyje, ji gali pilnai išnaudoti savo galimybes: tai yra sausumos. Bei jūros jungiami keliai, geležinkelio keliai iš rytų į vakarus. Įvertinant šias galimybes galima sakyti, kad tranzitas yra viena iš svarbesnių šalies ekonomikos sričių, o klaipėdos uostas yra dar vienas iš svarbesnių lietuvos transporto ir pramonės centru.

Darbo objektas - klaipėdos uostas, uosto vadymas.

Darbo tikslas – atlikti klaipėdos uosto analizę.

Darbo uždaviniai: atskleisti uosto valdymo teorinius aspektus. Atlikti klaipėdos uosto analizę. Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė. Duomenų sisteminimas ir grupavimas.

  • Vadyba Referatai
  • 2012 m.
  • Zigmas
  • 20 puslapių (4341 žodis)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 457 KB
  • Uosto valdymas. Klaipėdos uostas.
    10 - 1 balsai (-ų)
Uosto valdymas. Klaipėdos uostas.. (2012 m. Kovo 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/uosto-valdymas-klaipedos-uostas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:14