Uosto valdymas Klaipėdos uosto aprašymas


Klaipedos uosto valdymas. Baltijos uostu aprasymas.

Klaipėdos valstybinis jūrų uostas. Įvadas. Krovos apimtis klaipėdos uoste (tūkst. Tonų). Krovinių be naftos produktų krovos apimtis klaipėdos uoste (tūkst. Tonų). Naftos produktų krovos apimtis klaipėdos uoste (tūkst. Tonų). Trąšų krovos apimtys klaipėdos uoste (tūkst. Tonų). Konteinerių krovos apimtis klaipėdos uoste (teu). Ro ro priemonių krovos apimtis klaipėdos uoste (geležinkelio vagonai, vnt. ). Ro ro priemonių krovos apimtys klaipėdos uoste. (kelių transporto priemonės, vnt. ). Kruizinė laivyba klaipėdos uoste (žm. Sk. /laivų). Laivų apsilankymų skaičius klaipėdos uoste (vnt. ). Bendra klaipėdos uosto krovinių struktūra (. Metų). Klaipėdos uosto ir būtingės terminalo krovos apžvalga (. M. Sausio–vasario mėn. ). Keleivių judėjimas klaipėdos uoste (žmonių). Krovos apimtis klaipėdos uoste pagal uosto kompanijas. M. Sausio–gruodžio mėn. Bendros palyginimo baltijos jūros rytinės pakrantės uostų lentelės. Krova baltijos jūros rytinės pakrantės uostuose (tūkst. T. ). Konteinerių krova baltijos jūros rytinės pakrantės uostuose (teu). Išvados. Literatūros sąrašas.

Didžiausiais kiekiais Klaipėdos uoste kraunami: trąšos, naftos produktai ir roro kroviniai. Taip pat mažesniais kiekiais kraunami: konteineriai, žemės ūkio produktai, iškasenos, statybinės prekės, rūdos, metalas, mediena ir kiti, kurie bendrai sudaro didelę visumą. Taip pat šis palyginimus ne didelis uostas gali didžiuotis ne tik pakraunamais kroviniais, bet ir aplankiusių žmonių ir laivų skaičiumi.

Taigi, šiame savo darbe ir aprašysiu, kaip sekėsi ir tebesiseka Klaipėdos uostui ne tik su krovinių pakrovimu ar aplankiusių žmonių ir laivų skaičiumi, bet ir aptarsiu išskirtinio pelno pasiekusias įmones, įsikūrusias uosto teritorijoje.

  • Laivyba Referatas
  • Microsoft Word 2412 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (1886 žodžiai)
  • Mokykla
  • S.pociute
  • Uosto valdymas Klaipėdos uosto aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Uosto valdymas Klaipėdos uosto aprašymas. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/uosto-valdymas-klaipedos-uosto-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:31
×