Urbanizacija Kokios aplinkosauginės problemos?


Įvadas. Urbanizacijos sąvoka, grupės ir bruožai. Sąvoka. Grupės. Bruožai. Pagrindiniai urbanizacijos aspektai. Urbanizacijos sukeliamos problemos. Urbanizacija Lietuvoje. Ateities urbanizacijos vizija. Faktai apie urbanizaciją. Išvados. Literatūra.


Dėl to galime teigti, jog šis reiškinys parodo, kad miestai yra unikalūs, juos skiria išsivystymo lygis, darbas ir pragyvenimas. Retai galima rasti miestą, kurio gyventojai visą laiką gyventų jame. Žmonės migruoja- renkasi geresnę gyvenimo vietą pagal darbo užmokestį, miesto patrauklumą ir kita. Todėl šiuolaikiniame pasaulyje urbanizacija yra labai svarbus procesas, kuris atlieka svarbu vaidmenį mūsų visuomenėje.

Atlikus darbą nustatyta, kad urbanizacija nuo pat miesto atsiradimo laikų yra gyventojų ir jų veiklos koncentracijos procesas. Miestas, ypač didelis, psichologiškai ir kitaip yra patrauklus kaip civilizacijos idealas daugeliui gyventojų. Miestai yra išskirtiniai, jie skiriasi darbo ir gyvenimo, išsivystymo lygiu, studijų sąlygos, karjeros gerąja prasme galimybės. Reta rasti miestą, kurio gyventojai būtų absliučiai sėslūs. Žmonės migruoja, nes nori rasti geresnę gyvenamąją ar darbo vietą pagal patrauklumą ir objektyviai egzistuojantį miestų prieštaringumą, nes jie neišvengia taršos, saugos, socialinės atskirites, etninių, finansinių, užimtumo ir kitų problemų.

  • Microsoft Word 2130 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2292 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Urbanizacija Kokios aplinkosauginės problemos?
    10 - 1 balsai (-ų)
Urbanizacija Kokios aplinkosauginės problemos?. (2017 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/urbanizacija-kokios-aplinkosaugines-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 23 d. 15:59
×