USB jungtis


Usb referatas. Referatas apie usb. Usb referatai. Kaip sujungti du usb jungtis. Referatai apie usb.

Turinys. Apie usb. "naujosios komunikacijos" laboratorija bando 16 skenerių. "Čia aš ir mano šuo". Meistrai. Tinklas kiekviename kambaryje. Iš voratinklio nunerta šilkinė piniginė. Linkstant ten, kur vėjas pučia. Kaip galima sujungti du kompiuterius per usb jungtį? Literatūra.

Pernai didžiausias įvykis skenerių rinkoje buvo pigių modelių pasirodymas ir išpopuliarėjimas. Kai skeneriai kainavo mažiausiai kelis tūkstančius litų, juos galėjo įsigyti tik tie, kam šie įrenginiai buvo gyvybiškai reikalingi verslui. Tačiau skeneriai, net ir nebūdami vienais pagrindinių verslo ir namų sistemų komponentų, gali turėti daug platesnį pritaikymą. Beveik kiekviena bendrovė turi dokumentų, kuriuos vertėtų paversti elektroniniu formatu (taškinio vaizdo ar tekstu) ir įrašyti į archyvinius kompaktinius diskus. Neretai skenerį galima sėkmingai panaudoti laiškams ar kitai siunčiamai informacijai iliustruoti, skaidrių pristatymams kurti (tai, tiesa, nėra labai populiaru Lietuvoje) ir, žinoma, Voratinklio projektams. Pastaroji sritis yra bene pati plačiausia. Šiuo metu daugybė bendrovių ir žmonių ėmė kurti savo "Interneto" svetaines. Nebrangus, bet kokybiškas skeneris padeda praturtinti tinklapius logotipais, nuotraukomis,piešiniais.

Šiemet testui gavome pačių įvairiausių skenerių iš šešių kompiuterijos bendrovių. Sąlyginai juos visus galime suskirstyti į tris grupes: asmeninius, arba namų, skenerius; verslo skenerius ir profesionalius skenerius. Pirmajai grupei priklauso "Mustek ScanExpress 6000P" ir "Mustek ScanExpress 12000P", "Primax Colorado USB 9600". Verslo reikmėms skiriamų skenerių kainos paprastai būna apytikriai nuo 500 iki 2000 litų. Šiai grupei priklauso visi trys "Microtek Phantom 636" modeliai ir "Microtek ScanMaker X6", "Mustek Paragon 1200 SP", "Primax One Touch 7600" ir "Umax Astra 2400S". Profesionalių skenerių kategorijai priskirtini "Microtek ScanMaker 4 Creative", "Microtek ScanMaker 5", "Microtek ScanMaker 6400 XL", "Mustek Paragon A3 1200 PRO", "Mustek Paragon 1200 SP PRO" ir "Umax PowerLook III". Šios trys grupės nėra griežtai apibrėžtos: reiklesni namų vartotojai gali rinktis ir iš pigesnių verslo skenerių, verslo bendrovės gali įsigyti pačius pigiausius skenerius, o gal ir atvirkščiai - profesionalų modelį.Testuodami pirmiausia atsižvelgėme į darbų kokybę. Kiekvienu skeneriu buvo skenuojama spalvota nuotrauka ir nespalvotas A4 formato puslapis su paprastu tekstu. Ir nuotrauka, ir tekstas buvo skenuojami 300 taškų colyje (tc) geba, nutraukai parenkant geriausios kokybės režimą, o tekstui - standartinį. Spalvoto atvaizdo kokybė buvo tikrinama pagal histogramą "Adobe Photoshop" programoje (komanda "Levels") ir imant spalvų bandinius tam tikrose nuotraukos vietose, o teksto kokybės balus lėmė raidžių lygumas ir juodos spalvos vientisumas antraštėje.

Nors visi skenavimo darbai buvo atliekami 300 tc geba, mes atsižvelgėme į maksimalios gebos galimybę, lygiai kaip ir į kitus vieno ar kito modelio privalumus. Visi šie dalykai kartu su pateikiama programine įranga buvo vertinami kaip skenerio galimybės. Spartos matavimas buvo atliekamas pagrindiniuose testuose. Rezultatus galite pamatyti diagramoje. Į skenavimo laiką neįtrauktas peržiūros paruošimas (preview). Skaičiuodami bendrus balus žiūrėjome ir į kainą.

Asmeniniai (kartais vadinami namų) skeneriai yra iš dalies nauja produktų grupė. Pagrindiniai jos bruožai - nedidelės kainos, kompaktiškas dizainas, paprastos naudoti skenavimo programos. Iš trijų šiai kategorijai priskirtų produktų vienas "Primax Colorado USB 9600" naudojo USB jungtį. Apskritai USB jungtis, matyt, vis labiau plis tiek asmeninių, tiek ir verslo produktų rinkoje, tačiau ši technologija dar nėra tobulai suderinama net su naujausiais AK ir "Windows 98". Mums taip ir nepavyko atlikti skenavimo "Primax Colorado USB 9600", nors šiaip prijungimas ir tvarkyklių įrašymas buvo nesudėtingas. Galimas dalykas, kad pasikrapščius dieną kitą visa tai galima sutvarkyti, tačiau laiko stoka neleido mums to padaryti. Dėl nepavykusio testo negalime vertinti šio skenerio - jei pavyks išspręsti problemas, apie jį parašysime vėliau.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2973 žodžiai)
  • Gvidas
  • USB jungtis
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
USB jungtis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/usb-jungtis.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:42
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo