USB sąsaja


Įvadas. Usb atsiradimas. Usb versijų raida. Usb 1. Usb 2. Usb 3. Sisteminis dizainas. Usb versijų palyginimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

USB yra šiuo metu populiariausias sąsajos tipas, kuris pakeitė klaviatūros, manipuliatoriaus, vaizdo kameros, garso sistemos ir kitų įtaisų jungtis. Tobulėjant technologijoms prietaisai turi naujų reikalavimų, kaip duomenų perdavimo greitis ir patogumas juos perduodant, tai USB nuolat tobulėja ir su kiekviena karta jie tampa vis spartesni ir saugesni.

Pirmajame skyriuje pateikiama technologijos istorija, kūrimo priežastis ir kūrėjus.

Antrajame skyriuje aprašomi USB versijų tobulėjimo ir parametrų ypatumai.

Trečiajame skyriuje pateikta USB galimybės ir jungimo būdas.

Universalioji nuoseklioji jungtis (USB) — pramonės standartas, sukurtas 1990-ųjų viduryje, kuris apibrėžia kabelius, jungtis ir komunikacijų protokolus, bendravimo ir maitinima tarp kompiuterių ir elektrinių įrenginių naudojančius magistralę kaip susisiekimą.

Universalios kompiuterinės sąsajos kūrimas pradėtas dar 1994 metais, o šio projekto įgyvendinimo ėmėsi tokios garsios kompanijos, kaip „Intel“, „IBM“, „Microsoft“ ir turėjo tam laikmečiui nemenką 12 MB/s duomenų pralaidumą, vis dėlto, 1996 metų sausį masinėje gamyboje pradėtas naudoti USB 1.0 nekėlė ypatingo susidomėjimo, ir dauguma vartotojų dažniausiai naudojo senas, jau tapusias įprastomis sąsajas. Tam įtakos turėjo ir daugybe trūkumų, bei ilgiklių ir šakotuvų nesuderinamumas, nedilelis USB jungtį turinčių išorinių įrenginių kiekis rinkoje.

  • Microsoft Word 80 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1240 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • USB sąsaja
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
USB sąsaja. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/usb-sasaja.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 12:04
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo