USB Tinklas


Usb referatas. Usb referatai.

Usb tinklas. Usb hub. Kitas gaminys koutech > kw - 7102 1394 combo usb 2. 0, 3 1/2" gaminys. Usb laidas. Tinklo plokštės. Išvados. USB I/P portas turi daugiau privalumų, negu įprastinis PS2, PLT ir COM portai. Dabar plačiausiai naudojamas papildomiems įrenginiams prijungti prie kompiuterio. Tai pat kartu USB gali būti naudojamas ir tinklui. Pagrindinis privalumas tinklo: nereikia atidaryti kompiuterio ir įdėgti vidinių plokščių. Tai sąvybė junk ir dirbk. Yra kabelių kurie leidžia sujungti kompiuterius į tinklą per USB portą. USB Network Turbo Link (DH-2000TL) laidas teikia lengvą ir greitą tinklo sprendimą iki 17 USB kompiuterių (plug and play), be jokių tinklo plokščių.

Pakalbėsiu apie D-link firmos gaminį D-Link DSB-H4. Būtent šis modelis yra 4 USB portų, jis leidžia vartotojams jungti 4 USB įrenginius prie PC arba iMAC. Jis veikia kompiuterio USB porto greičiu. Jis yra skirtas praplėsti kompiuterio USB portų skaičių.

Jūs galite prijungti prie bet kokio 10, 100 ar 10/100Mbps Hub'o ar switch'o, be kompiuterio ardymo. EtherFast 10/100 kompaktiškas USB tinklo adapteris iš Linksys leidžia, akimirksniu prisijungti prie tinklo iš PC arba notebook, bet kokioje windows operacinėje sistemoje kuri palaiko USB. Plug and play suderinamumo sąvybė įrenginį prisega prie jūsų PC arba Hub'o USB porto. Paprasta pajungti į UTP EtherFast 10/100 tinklą su šiuo USB adapteriu, jungiama į RJ - 45 portą, belieka įdiegti tvarkykles ir jūs praktiškai esate tinkle. EtherFast 10/100 tinklo adapteris maitinamas pagrindinės plokštės ir papildomai nereikalauja energijos.

Pagrindiniai USB tinklo privalumai yra tie, kad jis yra gana greitas ir nereikalauja didelių žinių apie tinklo techninę įrangą, todėl, net nepatyręs vartotojas lengvai gali prijungti USB tinklo plokštę ar HUB’ą prie savo kompiuterio.

  • Microsoft Word 71 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (396 žodžiai)
  • Silvija
  • USB Tinklas
    10 - 3 balsai (-ų)
USB Tinklas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/usb-tinklas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 13:31
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo