Utenos trikotažas oro taršos įvertinimas ir gerinimas


Utenos trikotazas istorija. Aplinkosaugos gerinimo budai. Oro valymo irenginiu mazinimo budai. Utenos trikotazo istorija. Oro taršos magistro darbas.

Ab „utenos trikotažas“ oro taršos įvertinimas ir gerinimas. Pagrindinės sąvokos ir terminai. Įvadas. Įmonės istorija ir veikla. Aplinkos būklės vertinimas. Technologinio proceso metu naudojamos cheminės medžiagos. Į aplinkos orą išmetami teršalai. Aplinkos oro teršalų valymo įrenginiai. Teršalų poveikis žmonių sveikatai ir aplinkai. Įmonės taršos azoto oksidais mažinimas ir oro kokybės gerinimas. Išvados. Literatūros šaltiniai. Priedai. Lentelių sąrašas.

Šios, tiek savanoriškos, tiek priverstinės priežastys skatina įmones ieškoti įvairių būdų įgyvendinti jų veiklai bei produkcijai taikomus reikalavimus aplinkosaugos srityje, diegti šiuolaikines aplinkos apsaugos technologijas įgyvendinti aplinkosaugos vadybos sistemas, darniojo vystymosi principus, tuo pačiu pagerinant savo aplinkosauginį įvaizdį ir įgauti pranašumą konkurencinėje kovoje.

Įmonės yra įpareigotos savo veiklą sieti su aplinkosauga. Viena iš tokių įmonių yra AB „Utenos trikotažas“, kuri daugiausiai dėmesio skiria aplinkosauginiams siekiams. Įmonės supratimas apie poveikio aplinkai svarbą yra gana didelis. AB „Utenos trikotažas“ norėdama išspręsti oro taršos problemas, stengiasi naudoti įmonės taršos mažinimo priemones, gerinti įrenginių efektyvumą.

Darbo objektas – AB „Utenos trikotažas“

Darbo tikslas – įvertinti AB „Utenos trikotažas“ aplinkos oro taršos būklę ir pateikti jos gerinimo būdus

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti įmonės istoriją ir veiklą

2.Įvertinti AB “Utenos trikotažas” aplinkos būklę

3.Išanalizuoti teršalų poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai

4.Pateikti taršos azoto oksidais mažinimo ir oro kokybės gerinimo būdus

  • Aplinka Kursinis darbas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (5420 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vituti
  • Utenos trikotažas oro taršos įvertinimas ir gerinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Utenos trikotažas oro taršos įvertinimas ir gerinimas. (2013 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/utenos-trikotazas-oro-tarsos-ivertinimas-ir-gerinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:36
×