Utenos trikotažas prezentacija


Įvadas. Apie įmonę. Rizikos veiksniai, susiję su AB Utenos trikotažo veikla. Ekonominiai aspektai. Rizikos veiksniai. Ekologiniai rizikos veiksniai. Pagal rizikos atsiradimo priežastį yra skiriama tokia rizika. Informacijos stoka. Nenusakomos ūkinės veiklos partnerių elgsenos rizika. Rinkos neapibrėžtumo rizika. Išvados.

Kiekviena įmonė rinkos sąlygomis siekia pelno. Siekiant pelno neišvengiama rizika. Įmonės nuolatos rizikuoja konkuruodamos su kitomis įmonėmis. Rizika yra visur. Be jos nevyksta nei viena vykdoma žmogaus ūkinės veikla. Rinkos ekonimikoje rizika yra neišvengiama. Tai kas vieną dieną yra stabilu ir nekelia jokių rūpesčių, kitą dieną gali būti visiškai atvirkščiai. Verlo aplinka nuolat kinta, o tam įtakos turi konkurencija ir infliacija, paklausos ir pasiūlos pokyčiai ir daugelis kitų panašių veiksnių. Dėl šios kintančios aplinkos verslas nuolatos lydimas neapibrėžtumų, prognozuojamų rezultatų neužtikrintumo bei rizikingų sprendimaų.

Bendra Lietuvos Respublikos ekonomikos būklė, Užsienio valiutų kurso svyravimas, Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės norminių aktų keitimas, Apskaitos ir mokesčių reglamentavimo pokyčiai.

Kompanijai AB ,,Utenos trikotažas” aktualiausios rizikos rūšys visų pirma yra rizika susijusi su ūkine -ekonomine veikla. Ši rizika pastaruosius metus, yra labiausiai akcentuojama ir skaičiuojama. Kompanija užsiima gamyba ir pardavimais, ši sritis yra stipriai susijusi su ekonomine situacija.

Informacijos stokos. Nenusakomos ūkinės veiklos partnerių elgsenos. Rinkos neapibrėžtumo.

Nors tai didžiulė kompanija, gebanti atlikti tyrimus pati, gebanti sumokėti už reikalingas inovacijas, jas sėkmingai diegti, ir kaip rodo praktika, dėl to sėkmingai konkuruoti rinkoje, tačiau visuomet išlieka galimybė, kad konkurentai bus pranašesni, kurių yra tikrai nemažai.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 753 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (670 žodžiai)
  • Justina
  • Utenos trikotažas prezentacija
    10 - 10 balsai (-ų)
Utenos trikotažas prezentacija. (2015 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/utenos-trikotazas-prezentacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:13
×