Uždaroji akcinė bendrovė kaip juridinis asmuo: steigimas ir veikla


Uzdaroji akcine bendrove referatas. Akcine bendrove skaidrese. Uab steigimas skaidres. Akcinė bendrovė skaidrės. Uzdaraja akcine bendrove teises kursiniai darbai. Darbo tikslas apžvelgti uab steigimą, veiklą. Referatas uzdaroji akcine bendrove. Skaidres apie uab steigima ir valdyma. Akcine bendrove privalumai. Uzdaruju akciniu bendroviu steigimo trukme.

Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės steigimas ir veikla. Įmonės steigimas lietuvoje. Uždarosios akcinės bendrovės privalumai ir trūkumai. Bendrieji kūrimo principai. Uždarosios akcinės bendrovės steigimas internetu. Uždarosios akcinės bendrovės steigimo trukmė ir išlaidos. Uždarosios akcinės bendrovės veiklos pasirinkimo apribojimai. Verslo veiklos pobūdis. Veiklą vykdančio asmens ar dalyvių (steigėjų) atsakomybė. Akcijų perleidimas. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltiniai.

Šio darbo tikslas – apžvelgti uždarosios akcinės bendrovės privalumus ir trūkumus, išsiaiškinti uždarosios akcinės bendrovės steigimui keliamus reikalavimus ir kokia veikla ji gali užsiimti.

1)Norint verstis veikla, susijusia su didesne ūkine rizika, geriau pasirinkti ribotos civilinės atsakomybės juridinį asmenį – akcinę bendrovę (AB) arba uždarąją akcinę bendrovę (UAB), t.y. tas teisinių formų (rūšių) įmones, kurios už savo prievoles atsako tik savo (bendrovės) turtu.

2)Akcinių ir uždarųjų akcinių bendrovių steigimą, reorganizavimą ir likvidavimą, valdymą ir veiklą, akcininkų teises ir pareigas reglamentuoja Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas.

3)UAB įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 10 tūkst. litų. UAB akcijos negali būti platinamos bei jomis prekiaujama viešai.

4)Uždarosios akcinės bendrovės gali užsiimti bet kokia ūkine komercine veikla.

5)Šiuo metu UAB steigimas yra pats populiariausias. Uždarosios akcinės bendrovės sudaro labai ženklią Lietuvoje registruotų įmonių dalį.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2782 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Uždaroji akcinė bendrovė kaip juridinis asmuo: steigimas ir veikla
    10 - 1 balsai (-ų)
Uždaroji akcinė bendrovė kaip juridinis asmuo: steigimas ir veikla . (2012 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzdaroji-akcine-bendrove-kaip-juridinis-asmuo--steigimas-ir-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:38
×