Uždegimo ritės ir žvakės


Uzdegimo rites paskirtis. Ar keiciant uzdegimo rite reikia keisti zvakes.

Įvadas. Uždegimo žvakė. Uždegimo žvakės sandara. Žvakė – variklio darbo rodiklis, ką jos parodo? Tvarkingai dirbusi žvakė. Riebiu kuro mišiniu dirbusi žvakė. Liesu kuro mišiniu dirbusi žvakė. Žvakė dirbusi kuru ir priedais. Žvakė deginanti tepalą. Žvakė išsukta iš nedirbančio cilindro. Žvakė be centrinio elektrodo. Itin didelį kiekį tepalo deginanti žvakė. Žvakių keitimo intervalas. Žvakės – kokios jos būna? Žvakės naudojamos dyzeliniuose varikliuose. Žvakės automobiliams naudojantiems dujų įrangą. Uždegimo ritė. Išvados. Literatūra.

Uždegimo žvakės paskirtis – uždegimo ritės sukuriamą uždegimo įtampą perduoti į cilindrą. Uždegimo įtampą tarp žvakių elektrodų sukuria uždegimo kibirkštis.

Uždegimo ritės paskirtis – generuoti kibirkštiniam pramušimui reikalingą įtampą.

Žvakės yra svarbi variklio veikimo dalis, kurią reikia keisti kas numatytą laiko tarpą arba nuvažiuotą kilometrų kiekį, geriausiai tai daryti prieš šaltus orus, nes būtent šaltiems orams pasijaučia kai žvakės yra atitarnavusios. Taip pat nepamirškime – kad gerai atrodančios žvakės dar nereiškia, kad yra geros ir tinkamos jūsų automobiliui. Kaip žvakės yra jau pasenusios jų kibirkštis silpnėja, esant šaltam orui jos dirba prasčiau, dėl ko suprastėja dinamika, padidėja kuro sąnaudos.

Uždegimo ritė taip pat kaip ir uždegimo žvakės, yra labai svarbi automobilio veikimo dalis. Todėl ji kaip ir visos automobilio dalys turi būti kokybiška ir atitikti visus standartus.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 782 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1537 žodžiai)
  • Viktorija
  • Uždegimo ritės ir žvakės
    10 - 3 balsai (-ų)
Uždegimo ritės ir žvakės. (2014 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzdegimo-rites-ir-zvakes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:00
×