Užeigos kavinės projektavimas


Kavines projektas kursinis darbas. Maitinimo imoniu projektavimas. Pagrindines funkcines patalpu grupes projektuot mait. Uzeigos projektas. Patalpu sarasas projektuojamai kavinei. Kavines irengimu isdestymas. Kursinis kavinės projektavimas. Zavadskas.

Užeiga “tauro ragas” kauno rajone. Įvadas. Teorinė dalis. Temos teorinis pagrindas. Esamos padėties analizė. Normatyvinių aktų įmonės projektavimui, steigimui,. Ir veiklos organizavimui apžvalga. Projektinė dalis. Maitinimo įmonės charakteristika, projekto aprašymas. Vietovės, sklypo charakteristika. Sklypo sutvarkymas. Inžineriniai tinklai ir prisijungimo prie jų galimybė bei tvarka. Įmonės patalpų technologinio plano projektavimas. Privalomų ir numatomų projektuoti patalpų sąrašą pagal funkcines grupes. Reikiamų įrengimų pagal patalpas sąrašas ir techninės charakteristikos. Patalpų plotų paskaičiavimas. Patalpų komponavimas. Projektuojamų įrengimų patalpose išdėstymas. Pagrindiniai reikalavimai maitinimo. Įmonės pastatui patalpoms ir jų įrangai. Išvados. Naudota literatūra.

Statyba yra viena svarbiausių ūkio šakų, kurios plėtotę charakterizuojantys rodikliai atspindi ir bendrą šalies ekonomikos lygį. Natūralu, kad, statant visus objektus, plėtojasi ir kitos ūkio šakos, gerėja visos šalies ekonomika (Zavadskas, 2000).

Pagrindinės statybos techninės veiklos sritys yra statybiniai tyrinėjimai, statinio projektavimas ir projekto ekspertizė, projekto vykdymo priežiūra, statybos darbai ir statinio ekspertizė, statinio statybos techninė priežiūra (Lietuvos Respublikos statybos įstatymas,1996

Maitinimo įmonių savininkai, skiria didesnį dėmesį interjero formavimui, išsiskiriantį nuo konkurentų valgiaraščio sudarymui. Šiuo metu pats populiariausias viešojo maitinimo tipas Lietuvoje yra barai ir restoranai. Didelis dėmesys skiriamas aptarnavimui. Tai vieta kur galima pavalgyti ir išgerti kavos.

Darbo tikslas: suprojektuoti 50 vietų pakelės užeigą.

Darbo objektas: nauja užeiga

Darbo uždaviniai:

Pateikti projektuojamos užeigos charakteristika.

Sudaryti patalpų planą, apskaičiuoti patalpų plotus.

Pasirinkti užeigai sklypą statybai.

Aprašyti pastato konstrukcijas

Susipažinimas su statybų normatyviniais dokumentais, bei higienos normomis.

Pateikti išvadas

Darbo realumas. Manau kad šis projektas pateisins prognozuojamus lūkesčius duos ekonominę naudą ir valstybei ir lankytojams, nes tai bus naujovė. Tikimybė kad šis projektas bus pavykęs ir sulauks daug lankytojų.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2250 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Užeigos kavinės projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Užeigos kavinės projektavimas. (2013 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzeigos-kavines-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:28
×