Užgavėnių scenarijus


Uzgaveniu scenarijai. Uzgaveniu scenarijus darzelyje. Uzgaveniu scenarijus vaikams. Uzgaveniu sventes scenarijus. Uzgavenes darzelyje scenarijus. Velykos darželyje scenarijus. Uzgavenes scenarijus. Uzgaveniu scenarijus darzeliuose. Užgavėnių šventė scenarijus. Uzgaveniu scenarijus turinys.

Užgavėnių šventės scenarijus. Tema: užgavėnės. Tikslas: organizuoti užgavėnių šventę. Renginio idėja: žiemos išlydėjimas iš kiemo ir pavasario pasitikimas. Vieta:darželis, mokykla. Metodai: pasakojimas, aiškinimas, demonstravimas, žaidimai.

Šventė prasideda čigonų apsilankymais klasėse, kalbina dalyvius, rėkauja, tampo dalyvius už sijonų, skarų, spėja iš rankos ateitį, ypač mergaitėms, ir pasitaikius progai, stengiasi jas aplaistyti vandeniu iš butelio, kurį turi paslėpę kišenėje.

Užgavėnės - žiemos palydų šventė. Užgavėnių paprotys žinomas visoms Europos tautoms. Skirtinga tik šventės forma, laikas ir trukmė. Daugelis romanų, germanų, vakarinių slavų tautų šventės pradžia laikė Tris karalius, o kulminaciją pasiekdavo prieš tris dienas iki pasninko. Skandinavijos ir kai kuriose kitose šalyse šventėmis buvo laikomos tik tos 3 dienos prieš pasninką. Anglijoje ir Prancūzijoje tik viena diena - antradienis prieš pasninką.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1207 žodžiai)
  • Inga
  • Užgavėnių scenarijus
    9.2 - 11 balsai (-ų)
Užgavėnių scenarijus. (2013 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzgaveniu-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 23 d. 13:34
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo