Užimtumo problema ir nedarbo lygis ES


Įvadas. Darbo aktualumas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Darbo objektas. Darbo metodai bei organizavimas. Nedarbo ir užimtumo pradmenys. Nedarbas. Nedarbo sąvoka. Nedarbo rūšys. Užimtumas. Užimtųjų statuso klasifikacijos grupės. Nelegalus užimtumas. Nedarbo priežastys ir užimtumo problema. Nedarbo priežastys. Užimtumo problema. Užimtumo lygio ir turimų ikt įgūdžių sąsaja tarp lietuvos ir europos sąjungos. Pokyčiai darbo rinkoje ekonominio nuosmukio metu lietuvos atvejis. Ekonominio nuosmukio reiškinio formos. Ekonominių ir socialinių veiksnių poveikis darbo rinkos struktūrai. Situacijos darbo rinkoje tyrimo metodologija ir rezultatai. Išvados. Šaltiniai.

Užimtumo problema ir nedarbo lygio kitimas Europos sąjungoje bei mūsų šalyje, Lietuvoje, yra labai aktuali bei opi tema. Šia tema pastoviai verda aistros, kaip pakiesti ekonominę padėti kai kuriose Europos sąjungos šalyse. Ginčitynas reikalas, kas vis dėlto yra kaltas šioje situacijoje, ar valstybės tarnautojai ar tiesiog visame pasaulyje vienu metu užgriuvus ekonominė krizė. Plačiau, kas gi yra tas nedarbo lygis bei žmonių užimtumas ir kaip kas visa tai įtakoja aptarsiu šiame referate.

1.1 DARBO AKTUALUMAS

Studijuoju Graičiūno vadybos mokykloje. Pirmą pusmetį teko studijuoti ir mokamąjį dalyką: ekonomiką, kurią būtu sunku suprasti jei ne šioke tokia praktika. Šis darbas yra paskirtas žmogiškųjų išteklių dalykui, kuris taip pat į save įtraukia ekonominias sritis. Pasirinkau šią temą, nes manau, kad ši tema yra labai plati ir į joje galima aptarti ne tik Europos sąjungos, plačiąja prasme, užimtumo ir nedarbo lygį, tačiau galima plačiau aptarti mūsų šalies, Lietuvos, opias visuomenei problemas, kurios ir yra šios dvi ekonominės problemos.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (6021 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Užimtumo problema ir nedarbo lygis ES
    10 - 4 balsai (-ų)
Užimtumo problema ir nedarbo lygis ES. (2014 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzimtumo-problema-ir-nedarbo-lygis-es.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 15:17
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema