Užkrėčiamos odos ligos referatas


Įvadas. Oda. Užkrečiamos ligos. Dažniausiai pasitaikančios odos ligos. Žvynelinė (psoriazė). Galimos žvynelinės ligos priežastys. Žvynelinės ligos (psoriazės) požymiai ir simptomai. Ligos dažniausiai pažeidžiami asmenys. Žvynelinės ligos eiga. Ligos prevencija. Niežai. Niežų simptomai. Niežų priežastys. Ligos eiga. Sergamumas. Ligos prevencija. Karpos. Iš kur atsiranda karpos? Kaip jos atrodo? Gydymas. Ligos prevencija. Dilgelinė. Ligos priežastis. Ligos priežastys ir rizikos veiksniai. Ne alerginę dilgėlinę gali sukelti. Ligos simptomai ir požymiai. Ligos gydymas. Ligos eiga. Ligos prevencija. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Temos aktualumas: Ši tema yra labai aktuali nes dauguma žmonių nežino kas yra užkrečiamos odos ligos ir nepastebi pirmųjų ligos simptomų, nežino prevencinių priemonių. Todėl reikia informuoti apie ligas, kad jos kuo anksčiau būtų gydomos.

Darbo tikslas: supažindinti su užkrečiamomis odos ligomis ir ligų prevencija.

Darbo uždaviniai:

6.1 Iš kur atsiranda karpos?

Sveiko žmogaus visi procesai yra tarpusavyje susiję, harmoningi, adekvačiai reaguojantys į organizmo ir aplinkos pokyčius. Kai žmogaus ant savo odos pastebi ligos simptomus jam gali būti diagnozuota užkrečiama odos liga. Deja, jų skaičius vis didėja, niekas nėra nuo jų apsaugotas. Dauguma iš mūsų pažįstame žmogų, turintį užkrečiamų odos ligų problemų. Taigi, turėtume naudoti prevencines priemones nuo užkrečiamų odos ligų.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1724 žodžiai)
  • Universitetas
  • Brigita
  • Užkrėčiamos odos ligos referatas
    8 - 1 balsai (-ų)
Užkrėčiamos odos ligos referatas. (2015 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzkreciamos-odos-ligos-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:53
×