Užsienio prekybos vertinimas Kosmetika


Įvadas. Produktas. Produkto aprašymas. Produkto charakteristika. Gamintojas. Gamintojo prekių ženklai. Marketingas. „Biok labaratorijos“ eksportas. Eksporto plėtra. Eksporto plėtros skatinimas. Prekės konkurencingumas. Prekės patrauklumas. Neigiami aspektai. Investicijos į tehnologinių linijų modernizavimą ir plėtrą. Užsienio rinkų patrauklumas. Protekcionizmo politika. Kas užsienio prekybos šiuo produktu/produktais atveju yra eksportuotojas, o kas - importuotojas. Kaip organizuoja tarpusavio atsiskaitymas kaip įplaukos patenka į pagrindinę būstinę („Namų“ šalį). Kas moka mokesčius. Kokie faktoriai gali sąlygoti „Biok labaratorijos“ plėtrą į vis naujas šalis. Kurias šalis priskirtumėte prie patraukliausių „Biok labaratorijos“ plėtrai Kurias šalis įvardytumėte kaip netinkamas „Biok labaratorijos“ produkto/produktų eksportui ir/ar atstovybės atsiradimui bei veiklos. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

„BIOK laboratorija" yra pirmoji kosmetikos gamintoja Lietuvoje, įdiegusi Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus. 2012 metais įmonei buvo suteiktas taipatvirtinantis EN ISO 22716:2007 sertifikatas.

Darbo tikslas – Ištirti „BIOK labaratorijos“ gaminamo produkto/produktų užsienio rinką.

Darbo uždaviniai:

1.Aprašyti „BIOK labaratorijos“ gaminamo gaminio charekteristika, bei išskirtinumą.

2.Pristatyti „BIOK labaratorijos“ struktūrą, gaminamus produktus.

3.Išanalizuoti „BIOK labaratorijos“ importą, eksportą, rinkos patrauklumą.

4.Pateikti išvadas, kokios šalys yra patrauklios eksportui, kurios ne.

  • Ekonomika Tyrimas
  • Microsoft Word 84 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (3500 žodžiai)
  • Gintarė
  • Užsienio prekybos vertinimas Kosmetika
    10 - 3 balsai (-ų)
Užsienio prekybos vertinimas Kosmetika. (2015 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/uzsienio-prekybos-vertinimas-kosmetika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:51
×