Vincas Krėvė. Apsakymo “Silkės” analizė


Vincas kreve silkes. Kreve silkes. V, krėvė silkės. V kreve silkes. Vincas kreve mickevicius silkes. V.kreve silkes. V. krėvė silkės. Vinco kreves silkes analize. Silkes kreve. Silkės vincas krėvė.

V. Krėvės apsakymo “Silkės” analizė. Lietuvių literatūroje gausu įvairaus žanro kūrinių, išaukštinančių gerąsias žmogaus savybes: tai pasakos, apysakos, apsakymai, romanai ir daugelis kitų. Darbštūs, nuoširdūs žmonės taip pat neužmirštami Vinco Krėvės kūryboje. Vienas iš tokių yra Kušlius. Apie jį rašytojas rašo viename iš rinkinio “Šiaudinėj pastogėj” apsakymų “Silkės”

Lietuvių literatūroje gausu įvairaus žanro kūrinių, išaukštinančių gerąsias žmogaus savybes: tai pasakos, apysakos, apsakymai, romanai ir daugelis kitų. Vienas iš tokių yra kušlius. Apie jį rašytojas rašo viename iš rinkinio šiaudinėj pastogėj apsakymų silkės .

Apsakymų rinkinio šiaudinėj pastogėj pavadinimas jau iškart lyg perkelia į kaimą, imu įsivaizduoti jaukią pirkią, šiaudais dengtu stogu, šiltą krosnį. Tačiau apsakymo silkės pavadinimas neleidžia mums taip greit nuspręsti apie šį kūrinį. Nenujaučiame nei apsakymo temos, nei nuotaikos, vyrausiančios jame. Tačiau

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (492 žodžiai)
  • Mokykla
  • Konstancija
  • Vincas Krėvė. Apsakymo “Silkės” analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vincas Krėvė. Apsakymo “Silkės” analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/v-kreves-apsakymo-silkes-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:24
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo