Vadovas ir lyderis tapatumai ir ypatumai


Lyderis ir vadovo panasumai. Kursinis darbas vadovas ir lyderis.

Vadovas ir lyderis – tapatumai ir ypatumai. Įvadas. Vadovas. Lyderis. Vadovo ir lyderio apibrėžimų panašumai ir skirtumai. Vadovai - lyderiai. Lietuvos verslo lyderiai. Išvados. Naudota literatūra.

Šiomis dienomis ypač aktuali vadovo kaip lyderio tematika. Netik kiekvienoje įmonėje aktualu turėti perspektyvų vadovą, bet ir šalies ekonomikai reikalingi tokie žmonės. Turbūt todėl Lietuvoje pirmą kartą buvo surengtas konkursas „Lietuvos verslo lyderiai 2011”. Šis konkursas skatina jaunų vadovų tobulėjimą, varžymasis skatina lyderių kūribiškumą. Šio darbo tikslas yra išsiaiškinti vadovo ir lyderio ypatumus ir tapatumus. Kas iš tiesų yra vadovas ir lyderis? Kuo vadovas skiriasi nuo lyderio, arba priešingai – kuo vadovas panašus į lyderį. Gal tai viena ir ta pati sąvoka, tiesiog tik žodžių žaismas.

Geras vadovas – tai sumanus lyderis, gebantis vadovauti žmonėms, strategiškai planuoti, sugebantis valdyti pokyčius, mokantis įkvėpti kitus ir atsiduoti darbui. Vienas iš svarbiausių ateities lyderio įgūdžių – vadovavimas žmonėms. Iš esmės tai yra gebėjimas nukreipti tinkama linkme, motyvuoti ir sudominti savo kolegas. Tikri vadovai turi būti lyderiais, ypač kai visuomenė yra greitai besikeičianti, įnoringa, žingeidi, jie privalo eiti žingsneliu priekyje, kurti, atsižvelgti į esamus ir būsimus ekonomikos poreikius.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 166 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3076 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Vadovas ir lyderis tapatumai ir ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovas ir lyderis tapatumai ir ypatumai. (2013 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovas-ir-lyderis-tapatumai-ir-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:31
×