Vadovavimas ir motyvacija (2)


Įvadas. Vadybos mokslo raida. Vadybos mokyklos. Vadybos mokslas Lietuvoje. Vadybos funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Vadovavimo stiliai ir efektyvumas. Motyvavimas – kaip valdymo proceso dalis. Motyvavimo teorijos. Motyvavimo veiksniai ir užmokesčio formos. Darbuotojų motyvavimas įmonėje “X”. Kontrolė. Išvados, pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Tai labai opi problema. Dažnas iš mūsų dirba verčiamas aplinkybių, o ne todėl, kad tas darbas patiktų. Todėl vadovai privalo išmanyti motyvacijos teorijas, domėtis darbuotojais, jų poreikiais, stengtis juos įgyvendinti. Tada bus galima tikėtis gerų įmonės darbo rezultatų.

Iš čia ir išplaukia šio darbo tikslas – plačiau apžvelgti vadybos vadovavimo funkciją, pasigilinti į motyvacijos teorijas, pagrįsti motyvacijos svarbą įmonės darbui. Tačiau šiame darbe bus kalbama ne vien tik apie motyvaciją, nes ji yra vadovavimo dalis, o vadovavimas yra viena iš vadybos funkcijų. Todėl šio kursinio darbo uždaviniai yra tokie:

apžvelgti vadybos mokslo raidos tendencijas (taip pat ir Lietuvoje);

trumpai apžvelgti planavimo, organizavimo ir kontrolės funkcijas;

plačiau paanalizuoti vadovavimo funkciją;

išsiaiškinti motyvavimo svarbą vadovavimui;

apžvelgti motyvacijos teorijas;

apžvelgti motyvuojančius veiksnius bei užmokesčio formas;

pateikti išvadas bei pasiūlymus vadovams dėl darbuotojų motyvavimo.

Tikslui pasiekti ir uždaviniams įgyvendinti bus naudojami analitiniai ir literatūros analizės metodai.

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (8821 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aaa
  • Vadovavimas ir motyvacija (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovavimas ir motyvacija (2). (2014 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovavimas-ir-motyvacija-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 00:40
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo