Vadovavimas kovai su narkotikų plitimu Problemos sprendimas


Biurokratinio vadovavimo tipo Anglas problemą spręstų. Savo atsakymus pagrįskite. Pasirinktinai , bet kurios savaitės , bet nuo pirmadienio , iki penktadienio , tiksliai. Kodėl jūsų sąrašas būtent toks. Bambuko salos gyventojai.


Jūs vadovaujate kovai su narkotikų plitimu Lietuvoje. Jums reikia nuspręsti, kokią iš siūlomų politikų pasirinkti: įkalinti narkotikų vartotojus ar pardavėjus.

Jeigu nuspręstumėte įkalinti vartotojus, kokią įtaką tai turės narkotikų kainai ir parduodamam kiekiui?

Jeigu nuspręstumėte įkalinti pardavėjus, kokią įtaką tai turės narkotikų kainai ir parduodamam kiekiui?

Ar, nežinant kokios politikos laikomasi, vien pagal narkotikų kainų pokytį būtų galima teigti, kad narkotikų vartojimo mažinimo politika yra sėkminga?

Įkalinant vartotojus narkotikų kainą nepasikeis, tačiau pardavimai smarkiai kris, kadangi sumažės vartotojų kiekis.

Manau kaina stipriai pakiltų, kadangi būtų įkalinti visi pardavėjai ir šių narkotikų pasiūla smarkiai sumažėtų. Kadangi yra daug vartotojų, paklausa šių medžiagų nenukristų, tačiau likę kontrabandininkai galėtų sau leisti pakelti narkotikų kainas. Tačiau, įkalinus pardavėjus sumažėtų narkomanų, kadangi būtų sunku gauti šių medžiagų.

Remiantis informacija, narkomanas vis tiek vartos, kad ir kokia tai būtų kaina. Taip yra todėl, nes narkomanai yra priklausomi nuo to ir staigus atsisakymas juos priverstu prie mirties arba šie bet kokia kaina pirks narkotikus toliau. Todėl, mano manymu tokia politika nėra sėkminga, atsisakius narkotikų prekyboje, galėtų sumažinti naujų narkomanų skaičių ir sustabdyti jų daugejimą.

Atėjęs į naują kolektyvą, vadovas supranta, kad čia niekas nepasiskirstę pareigomis, visi dirba viską ir kartu niekas nieko. Motyvacinė sistema nesukurta, kolektyve vyrauja „nesveika“ atmosfera. Plano, kokie artimiausi pusmečio darbai, taip pat nėra.

Sukurti preliminarią valdymo struktūrą (įmonėje dirba iki 10 žmonių); paskirstyti pareigas ir atsakomybę;

Administracijai: kas mėnesį išrinkti geriausią kolektyvo darbuotoją, kuris laimės prizą (dovanų čekiai, bilietai į kiną ir t.t.)

Teisininkas: už efektyviai atliktą darbą suteikti papildomą savaitę atostogų per metus.

Tiesioginių pardavimų departamentas: daugiausiai pardavusiam įmonės paslaugų darbuotojui suteikti įmonės automobilį.

Sveiki, mano vardas Jonas Jonelis. Noriu Jums pranešti, kad nuo kitos savaitės pradedu vadovo darbą Jūsų įmonėje. Gimiau Vilniuje, tačiau laukui bėgant persikėliau į Panevėžį kilti savo karjeros laiptais. Daugelį metų dirbau kitos draudimo įmonės administracijoje, toliau sekė vadovo pavaduotojo darbas. Mėgstu maksimalizmą, tačiau nesistengiu reikalauti per daug. Kadangi, esu nuolatos atviras pasiūlymams ir įdėjų ieškantis žmogus, noriu su visais įsijungti į darbą ir pasiekti aukščiausių rezultatų. Tikiuosi gerai sutarsime ir sukursime puikią darbo atmosferą. Turintiems klausimų ar norintiems daugiau sužinoti apie mane, lauksiu Jūsų savo kabinete. Mano durys visada atviros.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1748 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domantas
  • Vadovavimas kovai su narkotikų plitimu Problemos sprendimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovavimas kovai su narkotikų plitimu Problemos sprendimas. (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovavimas-kovai-su-narkotiku-plitimu-problemos-sprendimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 08:39
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo