Vadovavimo psichologija 2


Valdymo psichologija. Vadovavimo psichologija isvados. Valdymo psichologija konspektas. Vadovavimo psichologija referatai. Psichologija valdymas, vadovavimas. Klientų tipai psichologija. Referatas tema vadovavimas. Valdymo psichologijos konspektai. Vadovavimo psichologija konspektas. Psichologijos referatas vadovavimas.

Turinys. Vadovo asmens trumpa charakteristika. Valdymo metodai. Manęs darbuotojai vengia – o aš tik noriu darnaus kolektyvo. Bendravimo psichologija. Išvados. Naudota literatūra. Dėl visiems suprantamų ir aiškių priežasčių nenorėčiau įvardinti firmos, kurioje dirbu. Galėčiau šiek tiek papasakoti kokia veikla užsiima mūsų firma. Firma yra pakankamai didelė ir žinoma. Tai yra susiję su drabužių gamyba, tiksliau mes importuojama savo produkciją į daugybę įvairiu pasaulio šalių, tokių kaip belgija, anglija, prancūzija, vokietija ir kitas šalis. Mūsų pagrindinė misija yra ta, kad tiesiog esame tarpininkai tarp užsakovų ir gamintojų, ir turime labai tiksliai įvertinti ir suorganizuoti kad abi, su mumis dirbančios pusės, liktų patenkintos, ir turėtų kuo mažiau problemų, vykstančių gamybos metu. Tai išties nėra labai lengva. Tam reikia turėti daug darbo patirties, mokėti ne vieną užsienio kalbą, būti geram savo darbo srities specialistui. Šioje firmoje aš dirbu jau antri metai ir esu patenkinta savo darbu, nors kartais, norėtųsi geresnių darbo sąlygų, ir žinoma, geresnio atlyginimo. Esu komplektavimo vadybininkė, esu atsakinga už tam tikrą klientą. Mano darbas yra atsakingas ir organizacinis. Esmė tame, kad lyderis yra tokių pačių įgimtų žmogiškųjų savybių. Tikslas parinkti tokį lyderį, kuris turi tokius pat bruožus kaip ir komandos nariai: sugebėjimai (bendravimo), vidinis kintamumas (tvardymasis), fiziniai bruožai. Tačiau tie bruožai visada bus ne tokie paprasti ir žmogiški, jie išskirtiniai – kaip ir vadovas.

Dėl visiems suprantamų ir aiškių priežasčių nenorėčiau įvardinti firmos, kurioje dirbu.

Firma yra pakankamai didelė ir žinoma. Tai išties nėra labai lengva.

šioje firmoje aš dirbu jau antri metai ir esu patenkinta savo darbu, nors kartais, norėtųsi geresnių darbo sąlygų, ir žinoma, geresnio atlyginimo.

Esu komplektavimo vadybininkė, esu atsakinga už tam tikrą klientą.

Mano viršininkas yra vyras, jau daugeli metų dirbantis tokio pobūdžio darbą ir gerai nusimanantis, ir žinantis kas yra gamyba ir kokios pagrindinės problemos trukdo realizuoti darbo planus. Vyras, 36 metų, direktorius, dirba privačioje įmonėje, jis taip pat yra savininkas, tačiau turi ir keletą akcininkų, kurie taip pat užima atitinkamas pareigas. Šiaip yra pakankamai gerai atrodantis vyras ir labai gerai išprusęs visomis prasmėmis. Labai noriai bendraujantis su žmonėmis, dėmesingas jų emocijoms. Visada patenkintas, sugebantis visus išklausyti, patarti, nevaržomai kalbasi bet kokiomis temomis, kurios yra aktualios jo darbuotojams. Tiesa, kartai mėgsta negirdėti kas jam sakoma ir ne visuomet atsižvelgia i darbuotojų prašymus ar nusiskundimus

Bet manau, tai būdinga daugeliams iš mūsų. Mėgstantis motyvuoti apie šviesų rytojų, apie geresnes darbo sąlygas, didesnį atlyginimą, bet dažnai to rytojaus taip ir nesulaukiame, kartais bando ginčytis, ir įrodinėja savo tiesą, net ir nebūdamas teisus. Nelinkęs pats dirbti, linkęs paskirstyti visus (ir savo) darbus darbuotojams. Mėgsta priekabiauti prie pačių mažiausių smulkmenų, tuo pačiu užuot paaiškinęs situacijos esmę, tiesiog suka ratus ir nieko nepasako konkrečiai. Galima apibendrinti kaip dvilypį žmogų, kaskart besielgiantį vis kitaip. Drabužiams skiria pakankamai dėmesio (o gal tuo rūpinasi žmona), visuomet pasitempęs ir dėvintis kostiumą, kas Norėčiau išskirti vadovo psichologinio valdymo (elgimosi su darbuotojais) bruožus - savybes.

Siekimas vadovauti ir įtakoti kitus- tai pagrindas vadovui, įtakoti daugybe būdų, daugybėje lygių ir daugybe krypčių. Būti komunikabiliu, mokėti paveikti ir motyvuoti kitus. Sakyčiau tas psichologinis spaudimas, tas darbo netekimo gąsdinimas pagal nutylėjimą, jaučiasi gan dažnokai. Mes dažnai darbe jaučiame ir girdime vadovų nepasitenkinimą (kartais visai nepagrįstai) mūsų darbu, nekompetentingumu, neatidumu, dažnai girdim daug priekaištų, užuot būdami padrąsinami už stengimąsi kuo geriau dirbti, pagiriami už nuopelnus.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2010 m.
  • 12 puslapių (3780 žodžiai)
  • Liepa
  • Vadovavimo psichologija 2
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovavimo psichologija 2. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovavimo-psichologija-2.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 13:48
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo