Vadovavimo sėkmę lemiantys veiksniai


Įvadas. Sąvokos. Jim Collins sėkmės veiksniai. Nuoširdumas. Ryžtas. Susitelkimas. Asmeninis įsitraukimas. Darbas su žmonėmis. Komunikacija. Tiklas. Steve Jobs sėkmės veiksniai. Lygybė ir pagarba tarp vadovų ir darbuotojų. Suteikite darbuotojams galimybę naudotis ir tobulinti produktus. Skatinkite savo darbuotojus tobulėti. Galutiniai terminai – būtinybė. Nelyginkite kompanijos produkcijos su varžovų produkcija. Įdarbinkite tuos žmones, kurie yra aistringi kompanijos produktų gerbėjai. Svarbu nubrėžti ribą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Puoselėkite vertybes skatinamas nuo pirmųjų kompanijos įkūrimo dienų. Lyginamoji analizė. Veikiančios įmonės sėkmės veiksniai ,,Užupio kepyklėlė’’. Interviu. Sėkmės veiksniai. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Vienas iš svarbiausių organizacijos sėkmę lemiančių veiknių – jai vadovaujantys žmonės. Nuo jų priklauso, ar tinkamai bus panaudoti finansiniai, techniniai ir pats didžiausias organizacijos turtas – žmogiškieji resursai. Vieni autoriai vadvavimo sėkmę seija su asmenybės savybėmis, kiti – su tam tikrais elgesio įpatumais. Šiame refarete sužinosime koki yra sėkmes veiksniai pagal Jim Collins verslo vadybos knygų rašytoją ir Steve Jobs vieną iš kompanijos ,,Apple’’ įkūrėją. Taip pat sužinosime įmonės ,,Užupio kepyklėlė’’ sėkmės veiksnius.

  • Microsoft Word 318 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3834 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ausrakos
  • Vadovavimo sėkmę lemiantys veiksniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovavimo sėkmę lemiantys veiksniai. (2014 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovavimo-sekme-lemiantys-veiksniai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:36
×