Vadovavimo stiliai ir metodai


Valdymo stiliai ir metodai. Vadovavimo budai. Naujieji valdymo stiliai. Vadovavimo stiliaus samprata. Tradiciniai vadovavimo stiliai. Vadovavimo stiliaus tyrimo metodai. Vadovavimo stilius ir vadovavimo metodu samprata. Vadovavimo metodai ir stiliai. Valdymo metodai socialiniai - psichologiniai. Vadovavimo stiliai kursinis.

Įvadas. Vadovavimo stiliaus samprata. Tradiciniai vadovavimo stiliai. Šiuolaikiniai (naujieji) valdymo stiliai. Valdymo metodai. Valdymo metodų esmė. Administraciniai valdymo metodai. Socialiniai – psichologiniai valdymo metodai. Ekonominiai valdymo metodai. Išvados. Literatūra.

Labai svarbu, kaip vadovas elgiasi, bendrauja su pavaldiniais, kaip ir kokiu būdu deleguoja įstatymus, kokias renkasi valdžios formas, ar rūpinasi žmonių santykiais. Visi šie aspektai apibūdinami kaip vadovaimo stilius.

Valdymo metodais vadinami būdai valdimo funkcijoms atlikti.

Probleminis klausimas: priimtiniausio vadovavimo stiliaus šiuolaikiniame pasaulyje ir metodų pasirinkimas pagal ekonominį lygį.

Tyrimo objektas: vadovavimo stiliai ir metodai.

Darbo tikslas: Išnagrinėti vadovavimo stilius ir valdymo metodų privalumus ir trūkumus.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti tradicinius ir naujuosius vadovavimo stilius.

2.Įvertinti valdymo metodus.

Tyrimo metodai: literatūros analizė.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (4347 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Vadovavimo stiliai ir metodai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadovavimo stiliai ir metodai. (2012 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovavimo-stiliai-ir-metodai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 00:09
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo