Vadovavimo stiliai projektas


Vadovavimo stiliai. Vadovas - tai ypatingą vietą organizacijos valdyme užimantis žmogus. Geriausio vadovo savybės. Vadovavimo stilius - tai visuma tarpusavyje susijusių vadovavimo metodų. Plačiausiai paplitę vadovavimo stiliai autokratija (vieno valdžia). Veiksniai, formuojantys vadovavimo stilių. Karjeros kelias Sąlygų ir sprendžiamų klausimų specifika. Autokratinis vadovavimo stilius. Stipri valdymo centralizacija Savarankiškai ir vienvaldiškai priimti sprendimai.  Liberalinis vadovavimo stilius. Savo užimamos padėties neidelizavimas Atsargiai priimami sprendimai Iniciatyva perduodama pavaldiniams Formalios drausmės reikalavimas. Demokratinis vadovavimo stilius. Klausimai sprendžiami kolegaliai Darbuotojai. Geriausieji vadovai visuomet. Išvados. Nei vienas vadovavimo stilius negali būti geriausiu visose situacijose.


Plačiausiai paplitę vadovavimo stiliai: autokratija (vieno valdžia), liberalizmas (niekieno valdžia), demokratija (daugumos valdžia).

Karjeros kelias Sąlygų ir sprendžiamų klausimų specifika. Mokslo bei technikos pažangos spartumas įmonėse;.

Stipri valdymo centralizacija; Savarankiškai ir vienvaldiškai priimti sprendimai; Pagarbos trūkumas savo darbuotojams; Ryšiai su pavaldiniais palaikomi tik nurodymais ir kontrole.

Savo užimamos padėties neidelizavimas; Atsargiai priimami sprendimai; Iniciatyva perduodama pavaldiniams; Formalios drausmės reikalavimas.

Klausimai sprendžiami kolegaliai; Darbuotojai valdomi be spaudimo; Kontroliuojami darbo rezultatai, o ne jo eiga; Vadovas priima kritiką, jos nevengia.

Dažniausiai naudojamos frazės: „Visi esame lygūs“, „Viską išspręsime kartu“,.

  • MS PowerPoint 877 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (255 žodžiai)
  • Universitetas
  • Goda
  • Vadovavimo stiliai projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadovavimo stiliai projektas . (2017 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovavimo-stiliai-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 00:54
×