Vadovo darbo dienos organizavimas


Vadovo darbo diena. Vadovo darbo organizavimas. Vadovo darbo organizavimo ypatumai. Vadovo darbo organizavimo ypatumai kursinis. Vadovo darbo organizavimo ipatumai. Vadovo dienos planas. Imones vadovo darbo organizavimo ypatumai kursinis. Vadovo darbo organizavimas maisto įmonėje kursinis. Vadovo darbo planavimas. Kaip planuoti darbo diena.

Įvadas. Laikas ir vadyba. Laiko valdymas. Laiko planavimas. Darbo laiko planavimas. Vadovavimas. Valdymo ypatumai laiko ir žmonių tarpusavio santykių aspektu. Valdymo procesas. Vadovo darbo dienos organizavimas. Kaip vadovui suplanuoti darbo laiką? Vadovo ir darbų vykdytojo valdymo efektyvumo tyrimo analizė. Išvados. Literatūrą.

Tyrimo problemos aktualumas. Pastaruoju metu vis didesnį vaidmenį organizacijų veikoje vaidina žmogaus veiksnys ir pastebimai didėja jo įtaka organizacijos veiklos rezultatams. Tiek ekonomikos pakilimo laikotarpiu, tiek kamuojant krizės išbandymams, verslo organizacijoms buvo ir bus aktuali efektyvaus darbo laiko organizavimo problema. Nepaisant to, kad vadovo darbas organizacijoje turi svarbią reikšmę, dažnai susiduriama su problema kaip teisingai suplanuoti darbo laiką. Kiekvienas žmogus turi tiek pat laiko – tas pačias 24 valandas per parą. Efektyvus laiko valdymas yra vienas iš faktorių, nulemiančių vadovų rezultatus ir pasiekimus. Vadinasi, įvaldęs laiko planavimo įmantrybes, vadovas dirbs ne nuo ryto iki vakaro ir pasieks aukštų savo veiklos rezultatų.

Probleminis klausimas – Kaip vadovui teisingai organizuoti savo darbo laiką?

Tyrimo objektas – vadovo darbo laikas.

Darbo tikslas – išnagrinėti laiko valdymo svarbą; kaip vadovui teisingai organizuoti savo darbo dieną?

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 200 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4217 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anastasija
  • Vadovo darbo dienos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadovo darbo dienos organizavimas. (2012 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovo-darbo-dienos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:52
×