Vadovo darbo laiko planavimas


Verslo matematikos ir statistikospraktinis darbas. Vadovo darbo laiko planavimas. Chi kvadratas negali būti taikomas nes imtis yra per maza. Kadangi imtis yra maza todel nkoreliacijos skaičiuoti nera prasmes.

Apklausos duomenimis buvo išaiškinta, kad iš 15 apklaustųjų didžioji dauguma 14proc. vadovų vyrų ir moterų savo laiką dažniausiai išnaudoja efektyviai. 10proc. moterų ir 1proc. iš vyrų pusės. 1proc. moterų savo laika visada išnaudoja efektyviai. 2proc. moterų kartais išnaudoja savo laiką efektyviai ir 1proc. vyrų. Nevienas respondentas nepasirinko atsakymo varianto niekada.Tiek moterys stengiasi savo darbo laika, pastangas ir darbą išnaudoti efektyviai, nes tai efektyvaus darbo pagrindas.

Vadovai dažnai per diena dirba daugiau laiko nei numatytą, tai įtakoja blogai suplanuotas laikas darbams, dėl to tenka dirbti viršvalandžius kad visi dienos darbai būtų atlikti. Kretingos miesto ugdymo įstaigų vadovai tiek moterys, tiek vyrai nedirba viršvalandžiu dėl gerai suplanuoto laiko, visi 15 vadovų atidirba 8 valandas kiek jiems skirtą, nei vienas respondentas nebuvo pasirinkęs kito atsakymo varianto

Ne visi vadovai visada sudaro darbų sąrašą tolimesniam laikui 8proc iš jų vienas vyras vadovas ir septynios moterys vadovės. respondentų atsake į klausimą „visada“ , kiti likę 7proc. iš jų vienas vyras vadovas ir šešios moterys vadovės atsake jog sudaro dažnai, bet ne visada.

Tačiau šitie rezultatai yra labai panašūs ir galima daryti išvada, kad visi vadovai savo darbus planuoja ilgesniam laikui, taip taupydami savo laiką ir aiškiau žinodami savo tikslus kuriuos numato tolimesniam laikui.

Visi 15 vadovų du vyrai ir trylika moterų į šį klausimą atsakė visapusiškai vienodai „dažnai“ tai rodo jog sudarytas darbų sąrašas ne visada yra įgyvendinamas iki galo. Sąrašuose lieka neatliktų iki galo arba nepradėtu įgyvendinti darbų.

duomenų rezultatai rodo, kad iš 15 apklaustų respondentų - 6proc. vadovių moterų visada išdėsto darbus pagal svarba, daugiau nei pusė 6proc. moterų ir 2proc. vyrų vadovų tai atlieka dažnai, ir 1proc. vadovių moterų kartais skirsto savo dienos darbus pagal prioritetus.

Iš apklauso rezultatų galima spręsti jog visi vadovai dažniausiai dienos darbus sąraše išdėsto pagal eilės tvarka, tai jiems aktualu ir tai yra svarbus darbas jų kasdienybėje.

  • Statistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 134 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1967 žodžiai)
  • Alma
  • Vadovo darbo laiko planavimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Vadovo darbo laiko planavimas. (2015 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovo-darbo-laiko-planavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:36
×