Vadovo darbo laiko tvarkymas


Darbuotoju darbo laiko tvarkymas. Referatas vadovo darbo laiko planavimas. darbuotojų darbo laiko tvarkymas.. Vadovo darbo laiko planavimo principai. Darbuotojų darbo laiko tvarkymas. Vadybininko laiko planavimo pavyzdys. Management today“ paskelbtos apklausos duomenimis, vadovai. Vadovo darbotvarkė referatas. Darbolaiko planavimo pavyzdys. Vadovo darbo dienos sudarymas.

Įvadas. Vadovo darbo laiko tvarkymas. Darbų planavimas. Tikslo užsibrėžimas. Kam teikti pirmenybę? Skubių ir svarbių darbų nustatymas. Darbo pobūdio nustatymas. Darbo tvarkaraščio sudarymas. Terminų laikymasis. Kaip įveikti didelį darbą? Laikas, kai niekas netrukdo, nustatymas. Rūpestingas susirinkimų planavimas. Naudingai praleistas kelionių laika. Darbas su žmonėmis. Darbų skyrimas kitiems. Našus darbas kartu. Kai darbas pavestas pačiam vadovui. Išvados. Literatūra.

Laikas visų pigiausia ir brangiausia ką turime, nes jo dėka gauname viską.

Laikas – pinigai. Tai ne banali tiesa, o realybė. Mat veiklos žmogaus laikas (kaip ir pinigai) labai brangus, nes jo nuolat trūksta. Tačiau jeigu pinigai yra įgyjamas dalykas, tai laikas – unikalus resursas. Jo negalima kompensuoti arba sukaupti. Bet su juo, kaip ir su kiekvienu resursu, galima elgtis efektyviai arba išlaidžiai – ir tatai priklauso nuo mūsų pačių.

Išmokti tvarkyti vadovui savo ir savo pavaldinių laiką – sudėtingas uždavinys. Teisingai yra pastebėjęs rašytojas ir konsultantas piteris drukeris, jog laiko atsargos laibai mažos, ir jeigu jūs nesugebate jo reikiamai tvarkyti, tai jums nesiseks sumaniai elgtis ir kitais atvejais .

Tad šio darbo tikslas ir bus – atskleisti kaip tinkamiau vadovui sudaryti savo darbo laiko biudžetą ir kuo geriau jį panaudoti, kad nė viena valanda nepražūtų.

Kaip pasakė vienas protingas žmogus - laikas yra visų vertišiuolaikinio vadybos mokslo teoretiko tomo peterso manymu , galima išskirti du ryškius vadovų tipus – vieni veikia labai greitai, o kiti per daug lėtai. Tokia klasifikacija gali pasirodyti banali, bet ji turi racionalų grūdą. management today paskelbtos apklausos duomenimis, vadovai – ir vyrai, ir moterys – vis labiau apkraunami darbais. Daugiau kaip 80 proc. Apklaustųjų skundėsi aukštesnių viršininkų nekompetencija, blogai suderinta vidaus ryšių sistema, nepakeliamais krūviais, dejavo, kad jie nuolat atitraukiami nuo pagrindinio darbo dėl beprasmių reikalų, bet svarbiausia dėl to, kad dažnai keliami neįvykdomi uždaviniai.

Kadangi šiandien visos kompanijos stengiasi atlikti kuo didesnį darbą esant mažesniam darbuotojų skaičiui, vadovas figūra vis dažniau tampa streso priežastimi (kaip, beje, ir pasitenkinimo). Tuo būdu labai svačerčilio žodžiais tariant, jei norime, kad kas nors tikrai būtų atlikta, turime tai skirti užsiėmusiam žmogui.

Užsiėmę,atrodo, geriausiai kontroliuoja laiką. Jų dienos kimšte prikimštos darbų. Daug dirbantys žmonės visada sugeba įsprausti į savo darbotvarkę tai, ko yra prašomi, taip atsitinka todėl, kad jie moka viską atlikti nedelsdami, laikosi terminų ar gerai supranta ką turi padaryti.

Vadovo, ypač jeigu jis užima svarbų postą, darbas prasideda aiškiu tiksuprantant, kas yra svarbu ir turi būti atlikta, galima eiti įvykių priekyje, o nenutarus, kam bus teikiama pirmenybė, lengviau bus pasiekiamas tikslas. Pirmiausia tikslinga apžvelgti savo darbo visumą ir nuspręsti, kas yra visų svarbiausia.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2010 m.
  • 10 puslapių (2105 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Vadovo darbo laiko tvarkymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadovo darbo laiko tvarkymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovo-darbo-laiko-tvarkymas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 00:27
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo