Vadovo darbo stilius personalo valdymo veikloje


Vadovo darbo stilius personalo valdymo veikloje. Įvadas. Terminų žodynas. Vadovavimas ir vadovų tipai. Vadovavimas. Vadovo tipai. Vadovavimo stiliai ir būdai. Grupinis ir komandinis darbas. Grupinis darbas. Komandinis darbas. Vadovo įgaliojimų delegavimas darbuotojams. Personalo mokymas ir kvalifikacijos aspektas. Išvados. Literatūros sąrašas.

AKTUALIZACIJA: Vadovo vadovavimo veikloje pagrindinis vaidmuo turi būti skirtas žmogiškajai pusei. Todėl priklausomai nuo to, koki vadovavimo stilių ir būdą pasirinks vadovas, tokios ir bus nuotaikos bei darbininkų kaita organizacijoje. Labai svarbu suteikti dirbantiems asmenims ne tik darbo vietą, bet ir užtikrinti jų mokymą bei kvalifikacijos kėlimą, nes tai yra pačių asmenų intelekto kėlimas bei didelė nauda darbdaviui. Be to vadovas turi nepamiršti deleguoti savo įgaliojimų. Todėl norint, kad būtų geresni dirbančio kolektyvo darbo rezultatai reikia skatinti komandinį ir grupinį darbą.

PROBLEMA: Visos problemos kyla tuomet, kai pasirenkamas netinkamas vadovavimo būdas ir stilius. Tuomet atsiranda nesutarimai tarp vadovų ir pavaldinių dėl tikslų ir lūkesčių nepaisymo, neįvertinant besimokančio asmens darbo patirties, žinių. Tačiau tai galima pateisinti, nes vadovai nėra pajėgūs visada priimti visų sprendimų teisingai ir savarankiškai, taip pat kontroliuoti pavaldinių darbą. Todėl dirbant pavieniams asmenims, grupėje ar komandoje svarbiausia yra pasitikėjimas kitais, nes nuo to priklausys kaip bus atliktas darbas.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 64 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai (6561 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Vadovo darbo stilius personalo valdymo veikloje
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovo darbo stilius personalo valdymo veikloje. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovo-darbo-stilius-personalo-valdymo-veikloje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:11
×