Vadovo vaidmuo organizacijos valdyme


Vadovo verte organizacijoje. Vadovo vaidmuo organizacijoje kursinis. Vadovo vaidmuo personalo valdyme. Meistro vaidmuo įmonėje. Vadovo veiklos vaidmuo kultūros organizacijos valdyme kursinis. Vadovo vertė organizacijoje kursinis. Geras vadovas klestinti organizacija. Vadovo (lyderio) veiklos vaidmuo kultūros organizacijos valdyme. Razauskas r. aš vadovas. Vadovo vaidmuo įmonės valdyme.

Įvadas. Personalo valdymo samprata ir subjektai. Vadovo valdymo metodai. Vadovo veiklos ypatumai. Pagrindinės vadovo funkcijos. Vadovas - kolektyvo veiklos organizatorius. Išvados.

Kiekviena įmonė, įstaiga ar organizacija turi žmogų, kurį visi vadina tos įmonės vadovu. Jis vadinamas įvairiai: viršininku, direktoriumi, valdytoju, rektoriumi, sekretoriumi, pirmininku, meistru, brigadininku ir kitaip. Vadovas – ne specialybė, o patirties, įgūdžių, profesinių žinių ir asmeninių savybių rezultatas. Visi norime turėti gerą vadovą, gerą direktorių, gerą viršininką, gerą valdytoją, protingą, drąsų, talentingą, veiklų, iniciatyvų – tokį, kuris pavaldiniams ir kitiems būtų pavyzdys: santūrus, išmintingas, ryžtingas, jautrios sielos, praktiškas. (R.Razauskas „Aš vadovas“ 4-5 psl.) vadovas įmonės galva, kuri yra atsakinga už daugelį dalykų. Kaip dirba vadovas, kaip jis atlieka savo pareigas, taip ir klesti įmonė, kuriai jis vadovauja. Todėl yra labai svarbu, kad šis žmogus turėtų ypatingų sugebėjimų, kad įmonė, įstaiga ar organizacija sėkmingai klestėtų. Taip pat ne paslaptis, kad visi žmonės nori turėti gerą vadovą, nes tik geras vadovas gali turėti gerus, sąžiningus, atsidavusius pavaldinius. Manau daugelis sutiktų su ta nuomone, kad visuomet mieliau dirbti su geru žmogumi, tik tuomet pačios įmonės aplinka tampa miela ir darbas ne vien tik pareiga, bet ir malonumas. šiame savo darbe aš aprašysiu vadovo darbo ypatumus ir kokias pagrindines funkcijas vadovas atlieka.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1987 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dvf
  • Vadovo vaidmuo organizacijos valdyme
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadovo vaidmuo organizacijos valdyme. (2012 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovo-vaidmuo-organizacijos-valdyme.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 04 d. 01:52
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo