Vadovo vaidmuo. Sistemos vadovavimo stilių įvairovė. Veiksniai lemiantys vadovavimo stiliaus pasirinkimą


Vadovo vaidmuo. Sistemos vadovavimo stilių įvairovė. Veiksniai lemiantys vadovavimo stiliaus pasirinkimą. Įvadas. Vadovo samprata. Vadovo vaidmenų grupės. Vadovo vaidmuo. Vadovo asmenybė. Teigiamas ir neigiamas vadovas. Dalykų kurių nesako geras vadovas. Sistemų vadovavimo stilius. Stilių įvairovė. Veiksniai lemiantys vadovavimo stiliaus pasirinkimą. Išvados. Literatūros sąrašas.

Taip pat labai svarbiu aspektu yrasistemos vadovavimo stilius. Egzistuoja didelė vadovavimo stilių įvairovė. Yra svarbu ir butina,kad kiekvienas vadovas išskirtų ir išsirinktų labiausiai jam imponuojantį ir patinkantį sistemos vadovavimo stilių ir vadovautusi juo. Tai yra butina todėl, kad kiekvienas vadovas yra skirtingas,kiekvienas yra individualiai mąstančiu asmeniu,su savo charakteriu ir požiūriais. O tai reiškia,kad kiekvienas negali vadovauti remdamasis tuo pačiu vadovavimo stiliumi, tai tiesiog neįmanoma.

Šis referatas yra skirtas tam,kad susipažinti su „vadovo” „sistemos vadovavimo stiliaus” sampratomis. Su sistemos vadovavimo stilių įvairove,su tuo kas lemia vieno ar kito stiliaus pasirinkimą.Jo tikslas parodyti koks turėtų būti geras vadovas, jo vaidmenį įmonėje ar organizacijoje,jo funkcijas.

  • Microsoft Word 140 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (2341 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dorota
  • Vadovo vaidmuo. Sistemos vadovavimo stilių įvairovė. Veiksniai lemiantys vadovavimo stiliaus pasirinkimą
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadovo vaidmuo. Sistemos vadovavimo stilių įvairovė. Veiksniai lemiantys vadovavimo stiliaus pasirinkimą. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovo-vaidmuo-sistemos-vadovavimo-stiliu-ivairove-veiksniai-lemiantys-vadovavimo-stiliaus-pasirinkima.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:09
×