Vadovų įtakos šaltinių darbuotojams analizė


Santrauka. Uab „Maxima“ vadovų įtakos šaltinių darbuotojams proceso analyzė. Įvadas. Darbo objekto, informacijos šaltinių apžvalga ir tyrimų metodikos apžvalga. Vadovai ir lyderiai. Lyderiavimas ir jo tipai. Lyderiavimo funkcijos ir stiliai. Lyderiai ir ne lyderiai. Vadovo savybės ir funkcijos. Uab „Maxima“ vadovo įtakos šaltinių darbuotojams analizė. Demokratiško vadovo tipas. Sprendimų priėmimo procesas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe bandysiu visa tai apžvelgti ir išanalizuoti , bei pateikti išvadas ir pasiūlymus.

Darbo objektas. UAB „MAXIMA“ vadovų įtakos darbuotojams analizė.

Darbo tikslas: Išsiaiškinti vadovų daromą įtaką darbuotojams.

Darbo uždaviniai:

1. Išsiaiškinti vadovų ir lyderių teorinius apibrėžimus bei palyginti vadovų-lyderių panašumus ir skirtumus.

2. Išsiaiškinti vadovų valdymo stilių poveikį darbuotojų motyvacijai.

3. Išanalizuoti UAB „MAXIMA“ vadovavimo sistemas.

Temos aktualumas: Šiais laikais daugumą žmonių dirbą darbą, kuriame yra atsakingi aukščiau esantiems vadovams. Nuo jų vadovavimo kokybės priklauso ir darbuotojų efektyvumas ir darbo aplinkos kokybė. Vadovus išskirčiau į du tipus: vadovus ir lyderius. Šiame darbe bandysiu išsiaiškinti kokie pagrindiniai skirtumai tarp jų ir kokie vadovų valdymo stiliai labiausiai priimtini darbuotojams. Taip pat bandysiu išsiaiškinti kurie, vadovai ar vadovai-lyderiai labiau motyvuoja darbuotojus ir kodėl.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 68 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (7279 žodžiai)
  • Kolegija
  • Nerijus
  • Vadovų įtakos šaltinių darbuotojams analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Vadovų įtakos šaltinių darbuotojams analizė. (2015 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovu-itakos-saltiniu-darbuotojams-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:32
×