Vadovų valdymo stiliai


Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Vadovavimo samprata. Vadovavimo teorijos analizė. Vadovavimo stiliai. Vizualizuojamasis stilius. Instruktuojamasis stilius. Harmoningas stilius. Demokratinis stilius. Raginantis stilius. Dominuojantysis stilius. Autokratinis stilius. Liberalusis stilius. Uab mantinga. Įmonės istorija. Įmonės sudėtis. Įmonės valdymas. Išvados. Literatūrinis sąrašas.

Uab mantinga charakteristika. vadovų valdymo stiliai, įtaka veiklos rezultatams.

Apibūdinti vadovavimo sąvoką. Išsiaiškinti vadovo bruožus ir vadovavimo teorijas. Išanalizuoti valdymo stilius. Išnagrinėti organizacijos charakteristiką.

Sugeba asmeninius poreikius susieti su organizacijos tikslais. Emocinė aplinka taip pat teigiama Dažniausiai šis stilius taikytinas norint padėti darbuotojui gerinti darbo rezultatus ir lavinti ilgalaikius gebėjimus Pasreiškia šiltu bendravimu su darbuotojais.

Sukuria harmoniją užmegzdamas tarp žmonių Paprastai tvyrojanti emocinė aplinka būna teigiama Siūlytina taikyti tada, kai norima pašalinti nesantaiką komandoje Skatina artimesnį ryšį, tai reiškia palaiko draugiškus ir pasitikėjimu grįstus santykius.

Komandoje vertina kiekvieno iš darbuotojų indėlį į rezultatus Darbe tvyrojanti aplinka, kaip ir prieš tai minėtuose stiliuose – teigiama Komandos darbo ir bendradarbiavimo, konfliktų valdymo ir vadovo įtakos suderinimas Neigiama pusė – atsiliepia darbo rezultatams.

Vadovas laikosi aukštų normų ir kokybiško darbo Tai didina darbuotojų susierzinimą vadovo elgesiu Vadovai pernelyg dažnai vadovaujasi skaičiais, kurių toli gražu nepakanka darbuotojams įkvėpti ir skatinti.

Slopina baimę komandoje Geriausia taikyti krizės atveju, kai reikia pradėti vykdyti esminius pokyčius organizacijoje Vadovai elgiasi griežtai, labai daug įsakinėja darbuotojams, o jei jo nurodymų nepaisoma – pradedama grasinti Mažiausiai efektyvus.

Pasižymi visos valdžios ir svarbiausių klausimų sutelkimu asmeniškai vadovo rankose Privalumas – aiški asmeninė vadovo atsakomybė už kiekvieną organizacijos sėkmę ir nesėkmę Trūkumas – neišnaudojama turimos pavaldinių žinios.

  • MS PowerPoint 290 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (676 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rima
  • Vadovų valdymo stiliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadovų valdymo stiliai. (2015 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadovu-valdymo-stiliai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 07:37
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo