Vadyba autoservise. Automobilių techninio aptarnavimo veiklos vadyba UAB Kemi


Autoserviso vadyba. X sfera autoservisas. Autoteh.aptarnavinio imones klaipedoje. Autoserviso veiklos analize ivadas. Autoserviso rizika. Automobiliu techninis aptarnavimas. Autoservisas rinkos padėtis automobilių remontas. Petro baltiejaus serv. Ekonominiai veiksniai autoservisams. Referatas kemi.

Įvadas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo srities aprašymas. Rinkodara. Gamyba. Vadyba. Rizikos vertinimas. Įmonės veiklos plėtros projektas. Įmonės investicinio projekto įvertinimas. Finansinių rodiklių skaičiavimo prielaidos. Pardavimo prognozė. Savikainos prognozė. Prognozuojamo pelno ataskaita. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Gamybos nenuostolingumo taško analizė. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Išvados. Naudota literatūra. Mano darbas svarbus tuo, kad jame galima pamatyti visa tai ko reikia siekiant sėkmingos ir pelningos veiklos. Šis darbas gali pasitarnauti įmonės vadybinėje veikoje.

Automobilio idėjai jau keletas tūkstančių metų. Kai tik buvo išrastas ratas (maždaug 4000 metų prieš kristų), žmonės stengėsi sukurti transporto priemones, kurios galėtų judėti nenaudojant žmogaus ar gyvulio raumenų jėgos. Šiuolaikinių automobilių kūrimas prasidėjo tada, kai 1768 m. Džeimsas vatas išrado garo mašiną.

Tai buvo išradimas kuris smarkiai pakeitė žmogaus gyvenimą. Automobilis tapo neatsiejamas žmogaus gyvenimo palydovas. Jis su mumis kai mes dirbame, kai norime susisiekti ir kai norime pailsėti.

Kaip automobilis tarnauja žmogui taip ir jam ateina laikas kai jam reikia priežiūros. Jis laikui bėgant sensta. Tai pasireiškia jo gedimais. Kad toliau sėkmingai galėtume jį eksploatuoti ateina laikas atlikti automobilio remonto ir priežiūros darbus.

Mano miestelyje nėra servizų, kuriuose būtų galima susiremontuti automobilį. Yra keli vadinamieji garažėliai , kuriuose gali suteikti kai kuriuos remonto darbus. Bet to dažniausiai nepakanka visiškam automobilio remontui ir aptarnavimui. Apskritai klaipėdos rajone šių paslaugų sfera nėra dar pakankamai išplėtota. Dažnas automobilio savininkas norėdamas susiremontuoti automobilį susiduria su tokia problema, kad vienoje vietoje negali susiremontuoti skirtingų automobilio gedimų, o tai papildomos išlaidos ieškant kito servizo. O atomobilių skaičius kas met vis didėja.

Klaipėdos rajone kogero žynomiausias ir didžiausias sevizas yra vėžaičiuse, UAB kemi . Tai kogero didžiausias tokį aukštą lygį pasiekęs servizas, kuris gali pasiūlyti didelį paslaugų asortimentą. Uab kemi jau sėkmingai konkuruoja rinkoje beveik aštuonis metus. Jos savininkas petras baltiejus.

Automobilių remontas ir priežiūra yra nesezoninis verslas, todėl nėra metų laikų kaitos, kuris gali smarkiai įtakoti įmonės veiklą. Tai leidžia išlaikyti pastovias kainas, kas spagrindiniai aplinkos veiksniai kurie įmonei gali teikti pavojų ar suteikti papildomų galimybių yra rinka, technologijos, konkurentai, ekonominė padėtis.

įmonės tikslus turi žinoti ne tik įmonės savininkas, bet ir kiekvienas darbuotojas, kad galėtų juos įgyvendinti. Svarbu, kad kiekvienas įmonėje dirbantis asmuo dalintusi tarpusavyje informacija, kuri padėtų gerinti įmonės veiklą.

Norint toliau sėkmingai konkuruoti rinkoje reikia pastoviai kas kiek laiko investuoti. Tam tikslui bus naudojamos nuosavos UAB kemi savininko lėšos. Investuojama bus į naujų įrengimų pirkimą. Tam tikslui bus skirta. 00 lt.

Uab kemi ir toliau sieks toliau laikyti tvirtas rinkos pozicijas.

  • Microsoft Word 60 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (5421 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadyba autoservise. Automobilių techninio aptarnavimo veiklos vadyba UAB Kemi
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadyba autoservise. Automobilių techninio aptarnavimo veiklos vadyba UAB Kemi. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadyba-autoservise-automobiliu-techninio-aptarnavimo-veiklos-vadyba-uab-kemi.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 06 d. 04:37
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo