Vadyba įmonėje (2)


Ar egzistuoja vienas geriausiu vadovavimo stiliu. Kontroles etapai imoneje. Vadyba organizacijoje teiginiai. Vadyba imone adata.

Priskirkite teisingus teiginius prie struktūrinių ir individualių konfliktų valdymo būdų. Paaiškinkite vadovo vaidmenį organizacijoje remiantis vadovo galios formomi. Bendravimo proceso etapai. Būdai kaip gali būti tobulinamas bendravimas organizacijoje. Kodėl įmonėse reikalingi funkciniai konfliktai. Kokius vystymosi etapus pereina komanda. Nuo ko priklauso vadovavimo stiliaus pasirinkimas? Ar yra vienas geriausių vadovavimo stilių? Kontrolės proceso etapai. Koks lyderio vaidmuo organizacijoje. Kaip turėtų būti organizuojami susirinkimai. Priežastys, kurios gali skatinti verslo plėtrą. Paaiskinkite bendroveje vykdomos kontroles etapus pagal gamybos proceso stadijas. Ar galėtų ši įmonė kontrolei užtikrinti, taikyti organoleptinį ir sociologinį kontrolės metodus? Atsakymą pagrįskite. Parasykite koks yra vadovavimo vaidmuo užtikrinant kokybe? Išrinkite teiginius, kurie leidžia teigti, kad šioje įmonėje vadovaujamsi visuotinės kokybės vadybos nuostatomis. Paaiskinkite kokius sprendimo priemimo proceso etapus turi pereiti suformuota komanda, kad nusprestu kokias akcijas organizuoti? Kokie metodai butu efektyvus ideju kurimui ir vertinimui? Paaiskinkite kas yra sios bendroves vidiniai vartotojai? Paaiskinkite kaip sioje įmoneje vyksta vidine komunikacija, taikant konsultacini ir įtraukiamaji komunikacijos modelius? Ar sioje imoneje galetu buti taikomas ir instrukcinis komunikacijos modelis? Apibudinkite adata vadovo vadovavimo stiliu, pazymekite ne maziau bruozu nei pazymeta tasku. Paaiskinkite, kokios inovaciju kurimo strategijos laikosi si bendrove? Pasiulykite, kokio tipo inovacija galetu diegi si bendrove?
  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (917 žodžiai)
  • Vadyba įmonėje (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadyba įmonėje (2). (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadyba-imoneje-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:17
×