Vadyba organizacijoje


Bendravimo valdymas organizacijoje. Kokybes vadyba organizacijoje.

Įvadas. Vadyba. Organizacija. Organizacijos tipai. Organizacijos kultūra. Bendravimo lygiai organizacijoje. Bendravimas su pavaldiniais. Organizacijos vadovas. Darbo išvados. Literatūra. Teoriškai išanalizuoti vadybos apibrėžimą, organizaciją, jos tipus, taip pat bendravimo lygius organizacijoje bei susipažinti su organizacijos vadovu.

Teoriškai išanalizuoti vadybos apibrėžimą, organizaciją, jos tipus, pastaruoju metu Lietuvoje kuriasi vis daugiau naujų įmonių, kurioms reikalingas nuoseklus vadovavimas.

Kartais nemokėjimas organizuoti pavaldinių darbo, nesusipažinimas su tam tikrais organizacijos aspektais, išardo neseniai įsteigtą naują įmonę. Todėl naujieji vadovai įsteigę naujai savo įmonę, turi susipažinti su priežastim nuo kurių priklauso organizacijos tolesnis gyvavimas. Vadovai taip pat turi išmanyti ir bendravimo su pavaldiniais principus, bei atitikti tam tikras vadovo asmenybės savybes.

šiame darbe bus nagrinėjama kas yra organizacija, kas trukdo organizacijai gyvuoti. Taip pat bus aptariama kaip turi vadovas bendrauti su savo pavaldiniais, bei vadyba - valdymas, vadovavimas socialinėms grupėms, žmonėms, įvairaus tipo organizacijoms, įmonėms, įstaigoms, mokykloms. Vieningo apibrėžimo nėra. Įvairūs autoriai vadybą apibūdina skirtingai. Labiausiai paplitęs ir pripažintas apibūdinimas - vadyba yra mokslas apie planavimo organizavimo, motyvavimo ir kontrolės funkcijas socialinėse organizacijose.

Organizacija - tai grupė žmonių, kurių veikla sąmoningai koordinuojama stengiantis pasiekti užsibrėžtą tikslą, ir kurią sudaro ar daugiau žmonių. Organizacija turi bendrą tikslą. Visi organizacijos nariai drauge dirba siekiant

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2112 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadyba organizacijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vadyba organizacijoje. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadyba-organizacijoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:08
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo