Vadybos špera. Kokybės vadyba.


Kokius zinote vadybos standartus. Kokybės valdymo kaštai. Visuotines kokybes vadyba spora. Visuotines kokybes vadybos spera. Kokybės kaštai koncepcija. Kokybes vadybos sudedamosios dalys. Vadybos speros. Kokybės standartų esmė. Visuotines kokybes vadybos speros. Kokybės vadybos špera.

Visuotinės kokybės vadybos koncepcijos esmė. Visuotinės kokybės vadybos plėtros pasaulinis patyrimas. Kokybės sistemų diegimo procesas ir jo dalyviai. Komandinio darbo samprata vkv. Kokybės vadybos sistemos: esmė, kūrimo ir įgyvendinimo ypatumai. Kokius žinote kokybės valdymo metodus? . Visuotinio dalyvavimo samprata vkv. Iso 9000:2000 kokybės vadybos šeimos standartai. Kokybės kaštai: esmė klasifikacija. Harmoningos vadybos koncepcijos esmė. Visuotinės kokybės sudedamosios dalys. Kas yra akreditavimas ir sertifikavimas? Konfliktų sprendimo būdai ir strategijos. Reaktyvinio ir proaktyvinio tobulinimo esmė. Konfliktų rūšys. Konfliktų atsiradimo priežastys organizacijoje. Kokie dokumentai rengiami, diegiant kokybės valdymo sistemas? Kokią įtaką organizacijos veiklai turi konfliktai?

Visuotinės kokybės vadybos koncepcijos esmė: visuotinės kokybės vadyba yra tokia vadybos filosofija ir metodai, kuriuos vartodama organizacija nuolat tobulėja,siekdama kuo geriau patenkinti vartotojų poreikius,gerindama produktų arba paslaugų kokybę ir mažindama kaštus. Visuotinės kokybės vadybos koncepcija grindžiama nuolatiniu organizacijos tobulėjimu,visų sistemos elementų,posistemių ir ryšių nuolatiniu tobulėjimu. Gerai organizuotoje įmonėje būtina visų padalinių,visų darbuotojų gera veiklos kokybė. Todėl reikia kelti didelius reikalavimus kiekvienam darbui ir siekti aukštos darbo kokybės.

Visuotinės kokybės vadybos plėtros pasaulinis patyrimas: xx amžiaus pabaigai ir xxi pradžiai būdingi konfliktai, kurie ypač vargina buvusios sovietų sąjungos valstybes, Lietuvą taip pat. Disharmonija jaučiama visur: parduotuvėse, žmonių santykiuose, gamyboje, visuomenės santykiuose su gyvenamąja aplinka. Pažangos ir nuolatinio tobulėjimo harmonijos padės pasiekti harmoningos plėtros ir visuotinės kokybės vadybos filosofija ir metodai. Šios sąvokos yra naujos ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Ekonomikos klasikai teigė, kad gamybai reikia žemės, darbo jėgos ir kapitalo. Šnd prie šių gamybos veiksnių pridedama infrastruktūrą, žinias, priėjimą prie rinkos . Artimiausioje ateityje turėsime eiti dar toliau- įteisinti aplinką kaip būtiną gamybos veiksnį. Prieš šimtą metų industrinė visuomenė turėjo suvokti vertybę žmogiškasis kapitalas . Dabar mokomės tinkamai suprasti aplinkos kapitalo vertę.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (2262 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lilija
  • Vadybos špera. Kokybės vadyba.
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vadybos špera. Kokybės vadyba.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadyba-spera1.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 13:11
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo