Vadyba Sprendimų priėmimas


Sprendimu priemimas vadyboje. Vadybos sprendimu situacijos. Vadyba sprendimo priemimo procesas literature. Vadyba valdymo sprendimu priemimas. Viešoji politika ir vadyba. Vadyba sprendimas. Sprendimu priemimas vadyba. Vadyva sprendimu priemimas. Vadyba sprendimų priėmimo procesas. Sprendimu priemimo svarba.

Įvadas. Sprendimų priėmimo procesas. Situacijos ištyrimas. Alternatyvų suformulavimas. Alternatyvų įvertinimas ir išrinkimas geriausios. Sprendimo įgyvendinimas ir tikrinimas. Problemų sprendimas menamoje ledų gamybos įmonėje „ruonis“. Pirmoji problema. Antroji problema. Trečioji problema. Ketvirtoji problema. Penktoji problema. Išvados. Literatūra.

Kiekvieną dieną mums tenka susidurti su įvairiais sunkumais bei problemomis. Problemos kyla grupėse, šeimose, organizacijose, net ir gatvėje. Jos gadina mums nuotaiką, slegia. Ar visada dėl to kalta susidariusi situacija? Gal kartais problemą sąlygoja mūsų požiūris į ją? Dažnai būtent jis viską sureikšmina, todėl kartais užtenka tiesiog atlikti darbą, ir problemos kaip nebūta. Kaip bebūtų, reikia stengtis išvengti problemų arba mėginti jas išspręsti ieškant optimaliausių sprendimo būdų. Tačiau dažnai, vien tik įsivaizdavus, kiek reikės pastangų, norint problemą nustatyti, išsiaiškinti jos priežastis, rasti sprendimus ir juos įgyvendinti, gali nusvirti rankos. Atrodo, jog lengviau nekreipti dėmesio į tai, kas darosi, ir tikėtis, kad sunkumai išnyks savaime. Deja, taip nebūna. Šio darbo tikslas – suprasti valdymo sprendimų priėmimo svarbą.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (5805 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ilona
  • Vadyba Sprendimų priėmimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Vadyba Sprendimų priėmimas. (2012 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadyba-sprendimu-priemimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:29
×