Baigiamasis bakalauro darbas

Tomas

Sveiki. Nuo ko pradėti bakalauro darbą? Visada rašto darbai buvo sunkiausia dalis universitete. Na o štai dabar atėjo laikas baigiamąjam darbui. Kaip rinkti informaciją, kaip dėlioti teoriją, kad ji nebūtų plagiatas? Atrodo viską savom mintim juk neparašysi.

KlausimaiVadyba2 atsakymaiKlausimas atsakytas
Gegužės 24 d. 22:17
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (2)

Lina

Kiekvienam baigiamajam darbui reikalingas darbo planas, kurį susidėlioji kartu su savo darbo vadovu. Tikriausiai žinai, kad bakalauras susideda iš teorinės dalies ir skaičiavimų/tiriamosios dalies ir etc, priklauso nuo tavo temos. Tam , kad nebūtų plagiato reikia nekopijuoti visos medžiagos aklai, nepaskaičius. Pritaikyk medžiagą savo darbui, keisk žodžius ir svarbiausia nepamiršk naudoti citavimo ir naudotų šaltinių, bei išnašų.

Gegužės 27 d. 18:48 Geriausias atsakymas
vijus

Visu pirma patarčiau pradėti nuo turinio. Susiplanavus turinį žinosi kokiomis temomis reikia ieškoti informacijos. Kad nebūtų plagijato patarčiau teorine medžiagą atpasakoti savais žodžiais. 

Gegužės 31 d. 02:28
Šis klausimas jau atsakytas ir išrinktas geriausias atsakymas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!