Organizacijos operatyvinis valdymas

Sveiki. Rašau kursinį darbą api organizacijos operatyvinį valdymą. Tema pasirodė lengva, pradėjus rašyti suvokiau, kad visai ne.. Dėstytojas patarė, kad galiu nagrinėti, kaip priimami sprendimai, kaip veiklos procesai valdomi ( planuojami, kontroliuojami, organizuojami ), kaip planuojamas darbo laikas ir pan. Tad man nelabai aišku dar. Gal galėtumėte "užvesti" ant kelio ir plačiau atsakyti. Kolkas aš įsivaizduoju, kad galėčiau išskirti valdymo funkcijas: planavimą, organizavimą, kontrolę, vadovavimą, nes jos ir yra reikalingos operatyviam valdymui. Nežinau, ar teisingai mąstau. :) 

Ačiū. 

KlausimaiVadybaLygis: Kolegija1 atsakymasKlausimas atsakytas
Sausio 12 d. 00:21
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

Yra strateginis ir  veiklos operatyvinis planavimas.

Strateginis planavimas vadovauja pasirinkimui tarp plačių krypčių, kuriomis organizacija siekia judėti, ir veiklos   planavimas sutelkiamas į būdus ir priemones, kurias kiekviena individuali funkcija gali būti programuojama siekiant organizacinių tikslų.

Operatyvinis planavimas gali būti  atliekamas ketvirčiui, mėnesiui, savaitei. Planuojama, atsižvelgiant į pardavimų užsakymus, (jei įmonė gamybinė) į gamybos įrengimų pajėgumus, darno laiko normas gaminiams pagaminti. Operatyvinis planavimas gali būti tikslinamas, jei atsiranda įmonėje trikdžių-įrengimų gedimai, darbuotojų skaičiaus sumažėjimas..........

Sausio 14 d. 14:15 Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo