Sveiki, kaip teisingai ristatyti imone?

Asta

Nuo ko pradeti, i kokius klausimus atsakyti,i ka atkrepti demesi?

KlausimaiVadyba16 atsakymų
Gegužės 1 d. 13:43
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

Atsakymai (16)

Gel147

Norint pritatyti imone reikia pirmiausia pateikti faktus apie ja. Papasakoti kuo ji užsiema, kokiose rinkose dirba, kokie jos konkurentai, veikla ir t.t. 

Gegužės 1 d. 15:01
Tomas

Svarbu yra paminėti kokią pridėtinę socialinę ar ekonominę vertę sukuria įmonė, taip pat išanalizuoti bendrąsias įmonės tendencijas ir raidą.

Gegužės 2 d. 10:55
Raselė

Pristatyti gerąsias įmonės vietas.

Pristatyti kas gerai sekėsi praeitais metais, su kokiom problemomis buvo susidurta ir kaip jos buvo pašalintos

Gegužės 2 d. 11:16
Ema

Norint pristatyti įmonę, reikia trumpai apie ją aprašyti: papasakoti jeigu žinoma apie įkūrimą, veiklos pobūdį, sudetį, veiklos struktūrą, stiprybes silpnybes, misiją, viziją, tikslus, tiekiamą paslaugą/produktą. 

Gegužės 3 d. 20:40
Jūratė

Jei imones pristatymas issamesnis apkreipkite demesi i viska kas auksciau isvardinta, bet nepamirskite pamineti darbuotoju skaiciaus, galite apyvartos ar pelno rodiklius ideti. 

Gegužės 4 d. 23:40
Dima

Norint pritatyti imone reikia pirmiausia pateikti faktus apie ja. Papasakoti kuo ji užsiema, kokiose rinkose dirba, kokie jos konkurentai, veikla ir t.t.

Gegužės 5 d. 19:45
K.

Norit įdomiai pateikti įmonę reikia ne tik papasakot ka veikia ir pn. Visada klausytojui bus įdomiau jeigu pateiksit faktų kurie skirias nuo kitų įmonių. Pvz kokias lengvatas gauna ir kodėl.;

Gal įmonėje yra kokių įdomių ar žinomų darbuotojų. 

Gegužės 7 d. 14:52
Laura

Isanalizuokite imones teikiama nauda ir ja pritatykite klientams

Gegužės 8 d. 16:09
Arturas

visa pilna iformacija pateikti apie imone, ka gamina, parduota ar pan, pristatyti rinka, zinoti pasiula ir paklausa

Gegužės 9 d. 08:38
Evelina

Pristatyk įmonės pavadinimą, viziją, kuo užsiimate. Komandos narių skaičių, kokie jūsų ateities tobulėjimo planai, ką žadate įgyvendinti greitu metu.

Gegužės 9 d. 11:25
Nomeda

Problema kuria sprendzia ji, tada jos siekiai, zinoma pavadinimas ir panasiai, tuomet nepamirsk pamineti saugumo ir uztikrintumo, finansavimo ir pan

Gegužės 9 d. 13:27
Dr1998

Norint pritatyti imonę reikia pirmiausia pateikti faktus apie ją. Apibūdinkite charakteristika, pobūdį, padalinius, asortimentus, apyvartas , darbuotojų skaičių, planavimo sistemą, valdymo veiklos stilių.

Gegužės 12 d. 11:04
Agnė

Aktyvus dalyvavimas įvairiuose socialiniuose tinkluose yra puiki įmonės komunikacija bei reklama.

Gegužės 12 d. 23:24
Lukkk

Svarbu yra paminėti kokią pridėtinę socialinę ar ekonominę vertę sukuria įmonė, taip pat išanalizuoti bendrąsias įmonės tendencijas ir raidą

Gegužės 14 d. 11:17
Haris

Tai visu pirma turetum pradeti nuo to, kad pristatytum imones varda, ikurimo data ir glaudziai apzvelgtum imones veikla, taip pat galima pateikti imones statistika(visa reikiama informacija galima rasti rekvizitai.lt). Dar vienas is svarbesniu faktoriu yra pasidomejimas apie imones viesuosius rysius pvz kaip (facebook, twitter arba reklamos) is ju galima pamatyti kokia tiksline auditorija renkasi imone ir kokiais vertes vartotojui elementais vadovaujasi. Realiai viskas priklauso nuo to kam reikia pristatyti imone. Mano patarimas butu toks, jog deretu surinkti visa informacija kuri bus aktuali klausytojui

Gegužės 14 d. 22:15
Eva

Pirmiausia, norint pristatyti įmonę, reikia pasakyti pavadinimą, kada ji įkurta, tikslus, viziją, misiją. Tada, kuo įmonė verčiasi. Visus finansinius dalykus, kaip darbuotojai, jų struktūra, finansavimas, apyvarta. O JAU TUOMET - kuo įmonė yra naudinga klausytojams, ar visuomenei.

Lapkričio 19 d. 13:59

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Namų darbų pagalba 24/7