Sveiki, kaip teisingai ristatyti imone?

Asta

Nuo ko pradeti, i kokius klausimus atsakyti,i ka atkrepti demesi?

KlausimaiVadyba22 atsakymaiKlausimas atsakytas
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (22)

Gel147

Norint pritatyti imone reikia pirmiausia pateikti faktus apie ja. Papasakoti kuo ji užsiema, kokiose rinkose dirba, kokie jos konkurentai, veikla ir t.t. 

2019 m. Geriausias atsakymas
Tomas

Svarbu yra paminėti kokią pridėtinę socialinę ar ekonominę vertę sukuria įmonė, taip pat išanalizuoti bendrąsias įmonės tendencijas ir raidą.

2019 m.
Raselė

Pristatyti gerąsias įmonės vietas.

Pristatyti kas gerai sekėsi praeitais metais, su kokiom problemomis buvo susidurta ir kaip jos buvo pašalintos

2019 m.
Ema

Norint pristatyti įmonę, reikia trumpai apie ją aprašyti: papasakoti jeigu žinoma apie įkūrimą, veiklos pobūdį, sudetį, veiklos struktūrą, stiprybes silpnybes, misiją, viziją, tikslus, tiekiamą paslaugą/produktą. 

2019 m.
Jūratė

Jei imones pristatymas issamesnis apkreipkite demesi i viska kas auksciau isvardinta, bet nepamirskite pamineti darbuotoju skaiciaus, galite apyvartos ar pelno rodiklius ideti. 

2019 m.
Dima

Norint pritatyti imone reikia pirmiausia pateikti faktus apie ja. Papasakoti kuo ji užsiema, kokiose rinkose dirba, kokie jos konkurentai, veikla ir t.t.

2019 m.
K.

Norit įdomiai pateikti įmonę reikia ne tik papasakot ka veikia ir pn. Visada klausytojui bus įdomiau jeigu pateiksit faktų kurie skirias nuo kitų įmonių. Pvz kokias lengvatas gauna ir kodėl.;

Gal įmonėje yra kokių įdomių ar žinomų darbuotojų. 

2019 m.
Laura

Isanalizuokite imones teikiama nauda ir ja pritatykite klientams

2019 m.
Arturas

visa pilna iformacija pateikti apie imone, ka gamina, parduota ar pan, pristatyti rinka, zinoti pasiula ir paklausa

2019 m.
Evelina

Pristatyk įmonės pavadinimą, viziją, kuo užsiimate. Komandos narių skaičių, kokie jūsų ateities tobulėjimo planai, ką žadate įgyvendinti greitu metu.

2019 m.
Nomeda

Problema kuria sprendzia ji, tada jos siekiai, zinoma pavadinimas ir panasiai, tuomet nepamirsk pamineti saugumo ir uztikrintumo, finansavimo ir pan

2019 m.
Dr1998

Norint pritatyti imonę reikia pirmiausia pateikti faktus apie ją. Apibūdinkite charakteristika, pobūdį, padalinius, asortimentus, apyvartas , darbuotojų skaičių, planavimo sistemą, valdymo veiklos stilių.

2019 m.
Agnė

Aktyvus dalyvavimas įvairiuose socialiniuose tinkluose yra puiki įmonės komunikacija bei reklama.

2019 m.
Lukkk

Svarbu yra paminėti kokią pridėtinę socialinę ar ekonominę vertę sukuria įmonė, taip pat išanalizuoti bendrąsias įmonės tendencijas ir raidą

2019 m.
Haris

Tai visu pirma turetum pradeti nuo to, kad pristatytum imones varda, ikurimo data ir glaudziai apzvelgtum imones veikla, taip pat galima pateikti imones statistika(visa reikiama informacija galima rasti rekvizitai.lt). Dar vienas is svarbesniu faktoriu yra pasidomejimas apie imones viesuosius rysius pvz kaip (facebook, twitter arba reklamos) is ju galima pamatyti kokia tiksline auditorija renkasi imone ir kokiais vertes vartotojui elementais vadovaujasi. Realiai viskas priklauso nuo to kam reikia pristatyti imone. Mano patarimas butu toks, jog deretu surinkti visa informacija kuri bus aktuali klausytojui

2019 m.
Eva

Pirmiausia, norint pristatyti įmonę, reikia pasakyti pavadinimą, kada ji įkurta, tikslus, viziją, misiją. Tada, kuo įmonė verčiasi. Visus finansinius dalykus, kaip darbuotojai, jų struktūra, finansavimas, apyvarta. O JAU TUOMET - kuo įmonė yra naudinga klausytojams, ar visuomenei.

2019 m.
eve

Norint pristatyti imone, reikia zinoti imones tikslus, imones veiklos uzdaviniai. Pasirinkti organizacine imones forma. pagrindas reikia istirti imones makro ir mikro aplinka imoneje. Marketingas irgi yra labai svarbu, nes jis valdo imones preke, kaina, pateikima, prekes remima; galima atlikti rinkos ir konkurentu tyrima ir kt.

Sausio 23 d. 13:58
tomas

Papasakokite tikrą, vaizdingą istoriją susijusią su įmonės veikla, papasakokite apie savo komandą, kalbėkite lengvai suprantama kalba, koncentruotai bet aiškiai. SĖKMĖS

Sausio 28 d. 01:35
Martynas

Įmonės misija, vizija, tikslai, uždaviniai.  Svarbiausia dalis, visą kitą tiesiog istorija ir skaitymas is dokumentu

Kovo 8 d. 20:40
Mon

Turi būti pristatoma įmonės vizija, misija, vertybės. Į ką orientuota ta įmonė, į kokią žmonių amžiaus grupę. Su kokiais konkurentais susiduria, kokias problemas sprendžia, ką pateikia rinkai ir ar iš to yra nauda?

Kovo 11 d. 18:18
Tomas

Išanalizuoti teikiamą įmones naudą bei poreikį.

Kovo 20 d. 18:32
Dance

Reikia parengti issamu verslo plana, kuriame bus visi skaiciavimai.

Kovo 23 d. 13:16
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo