Vadybinė praktika skuodo rajono kultūros centre


Įvadas. Kultūros centrų steigimas, klasifikavimas,veiklos teisinio reglamentavimo ypatumai. Kultūros centrų klasifikavimas. Kultūros centrų veiklos teisinė formos. Skuodo rajono kultūros centro vidinės aplinkos bei veiklos analizė. Geografinė padėtis. Kultūros centro istorija. Įstaigos tikslai ir uždaviniai. Kultūros centro svarba bendradarbiaujant su kitomisįstaigomis,parneriais. Praktikos apibendrinimas. Išvados. Naudota informacijos šaltiniai.


Kaip ir daugelyja įmonių neišimtis ir kultūros centrai ,juose taip pat vykdoma tiek įstaigos ,tiek darbuotojų akreditacija.Kultūros centro akreditacijos reikalavimai:

Dar vienas svarbus teisinis dokumentas tai būtų kultūros centro nuostatai. Nuostatus tvirtina jų steigėjai arba dalyvių susirinkimas. Juose privalo būti nurodomi

Sekretorė (pareigybių aprašas) ruošia dokumentus susijusius su priėmimu atleidimu iš darbo, atostogų, taip pat saugos instruktažo.

Režisierė (pareigybių aprašas) planuoti, režisuoti ir organizuoti valstybinių, kalendorinių švenčių paminėjimus, festivalius bei kitus centro renginius, atsakyti už šių renginių kokybę ir meninį lygį ,rengti renginių projektus puliarinti profeRomas Paulauskas sionalųjį meną, rūpintis jo sklaida rajone.

Dailininkė  (pareigybių aprašas) rūpintis kultūros centro teatro dekoracijų eskizų sukurimu, sukurti scenos apipavidalinimą įvairioms švemtėms, konkursams ir kt. renginiams. Rašyti šventėms, skelbimus, afišas, transparantus, daryti emblemas.Padeda rengti bendrus Kultūros centro renginius.

Garso ir šviesos operatorius (pareigybių aprašas) ieškoti, įrašinėti, kaupti, klasifikuoti ir saugoti įvairius muzikos įrašus, įgarsinti bei apšviesti visus centro organizuojamus renginius bei repeticijas., patarti renginių, spektaklių režisieriams dėl apšvietimo galimybių panaudojimo, kuriant scenografijas, parinkti ir rekomenduoti muzikos įrašus centro ir skyrių renginiams, mėgėjų teatrams,esant reikalui vyksti į gastroles, apžiūras, festivalius su teatrais, kitais centro kolektyvais.

Valytoja – rūbininkė (pareigybių aprašas) tvarko valo patalpas, prižiūri gėles jeigu reikia budi renginiuose.Renginių metu dirbti rūbinėje priimti ir išduoti lankytojų viršutinius rūbus,taip pat atsako už jų saugumą.

 Vairuotojas (pareigybių aprašas) saugoti ir tinkamai eksplotuoti automobilį ,saugoti kad nebūtu perkrautas.

Ūkvedys (pareigybių aprašas) planuoti ūkinę veiklą rūpinasi kultūros centro priežiūra, atlikti nedidelės apimties pastato remontus.

Kultūros centro skyriaus darbuotojai ir kolektyvų vadovai. Skyrių darbuotojų pareigos ir pareigybės visų vienodos .Pareigų pavadinimas Kultūrinių renginių organizatoriai .Kultūros centras turi septynis skyrius.

Meno vadovų (pareigybių aprašas) organizuoti meninės veiklos dalyvių paiešką suburti kolektyvą, atitinkamo žanro mėgėjus bendram darbui. Rengti jungtines ir generalines repeticijas. Parengti kolektyvo veiklos programą ir ją įgivendinti.

Skuodo rajono kultūros centro mišrus senjorų choras „Harmonija“-  vadovė – Audronė Anužienė

Folklorinis ansamblis „Barstytee“ ir Barstyčių vokalinio dueto -vadovė- Giedrė Balsienė

Folklorinis ansamblis ir vokalinis moterų ansamblis „Volungėlės“ – vadovė Vita Pajarskienė

Skuodo rajono kultūros centras labai glaudžiai bendradarbiauja su Skuodo muziejumi. Tai suteikia galimybę įgyvendinti daug bendru projektų. Susijusiu su parodomis, įvairiais edukaciniais užsiėmimais. Centro viena iš didesnių bendradarbiavimo įstaigų Skuodo meno mokykla. Taip pat labai svarbus skyrių bendradarbiavimas su veikiančiom bendruomenėm. Kartu dirbdami galima kelti kultūrinį lygį ,rašyti ir įgyvendinti projekto gaunamas lėšas. Dalis kultūros skyrių bei pats Skuodo rajono kultūros centras glaudžiai bendradarbiauja su Latvijos ,Lenkijos, Ukrainos Kultūros centrais bei meno kolektyvais. Dažnai rengiamuose centro renginiuose sulaukiama šių šalių kolektyvų kurie supažindina su savo krašto tradicijomis ,dainomis ,šokiais.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2604 žodžiai)
  • Kolegija
  • Airida
  • Vadybinė praktika skuodo rajono kultūros centre
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadybinė praktika skuodo rajono kultūros centre. (2017 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybine-praktika-skuodo-rajono-kulturos-centre.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 15:48
×